Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за модел
#1

Здравейте, от дълго време обмислям покупка на смарт часовник. Спряла съм се на Samsung galaxy watch active 2 и Huawei watch gt 2. Може ли да ми препоръчате. Каква е разликата на Samsung watch и watch 2 и разликата в Huawei gt2 i gt2 pro. Извинявам се, ако вече има такава тема, но съм много раздвоена. Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Принципно основната разлика м/у хуавей и самсунг е в живота на батерията и външния вид естествено. М/у актив 2 и watch gt2 разликата е в живота на батерията както писах, актив 2 поддържа мерене на кръвно налягане и кардиограма, но няма мерене на SpO2, от своя страна watch gt2 има мерене на SpO2(ръчно), но няма кръвно и кардиограма. Разликата м/у актив 2 и самсунг уоч 3 е че последния поддържа мерене на SpO2 наред с поддържаните и от актив 2 кръвно и кардиограма. Разликата м/у watch gt2 и gt2pro е че втория е направен от много по качествени материали-сапфир, титан и керамика а също втория поддържа инсталиране на приложения от трети страни, поддържа показване в циферблатите на лунните фази и изгрев залез на слънцето и има автоматично мерене на SpO2. Най женски ми се вижда актив 2, но се зарежда всяка нощ, хайде през нощ,Gt2(про) изкарва до 15 денонощия без зареждане.
Samsung galaxy watch е извън класацията, твърде стар модел е макар батерията да му кара 4-5 дни.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#3

Благодаря много за изчерпателния отговор. За жалост няма дамски от gt2 pro.

Сега видях, че има дамски gt2, но има разлика от 42мм и 46мм,че този от 42мм няма високоговорител. На мен ми трябва часовник с високоговорител. Интересува ме samsung aktiv 2 има ли, защото в Зора ми каза, че няма, а в Технополис, че има, обаче никои не ми даде информация каква е разликата между двата и какви са им функциите.
Цитирай
#4

Сега на 2 юни ще представят Huawei Watch 3 с Harmony OS, ако искаш изчакай да видиш какво ще представлява и дали ще има дамски, макар че ще са цифра.
П. П. Дъщеря ми има актив 2 40 мм, розов Smile , всичко си има като големия вкл. разговори. Ама батерията най много ден, нощ и на следващия клизма.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#5

Също ме интересува работят ли и двата модела с различни марки телефони, в момента съм с Huawei p 20 lite, но обмислям смяна догодина и най-вероятно ще бъде самсунг.
Цитирай
#6

Така и така сте почнали...
Подобно сравнение между Gt2 Pro и GS Pro?
Плюсове, минуси или май са еднакви като функции?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#7

Да, дъщервта е с Redmi Note 7 и си работи, е разкача се от време нс време, но ако се барне настройката на таск менажера на телефона е поносимо. Най добре е каквато е марката на телефона такава и да е на часовника за да няма такива проблеми.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)