Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Появи ми се заедно с последния ъпдейт, като изключим името което много прилича на една българска дума, чието споменаване ще доведе до бан,  Lol на пръв поглед изглежда доста прилично. Трафик информацията също. 
Другата седмица ще разхождам на жената колата, щото моята отново е в сервиза.  Bu Имам още 2 години да им я изплащам... По голям боклук не бях купувал досега....
Та нейната има андроид ауто и ще пробвам по подробно петал мап.
Цитирай
Аксесоари
#2

Навигацията е ясна, кажи по-добре каква е колата, за да внимаваме.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
[-] 1 потребител изказва благодарност на 3PO за това мнение:
  • scorceni
Цитирай
#3

(2021-05-23, 18:55:16)3PO написа:  Навигацията е ясна, кажи по-добре каква е колата, за да внимаваме.
Е каква може да е.... Французка е. 
В Китай докато бях ми бяха дали едно BYD проблемите които създаваше бяха в пъти по малко от французкото чудо. 

Днес покарах малко с пуснат Petal Map засега добре, ако направят да могат да се репортват полицаите в кои храсталаци се крият, цена няма да има!
Цитирай
#4

Waze не върши ли работа

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#5

(2021-05-24, 18:03:01)Han_Solo написа:  Waze  не върши ли работа

Върши, но на мен лично започват да ми писва от постоянните им ъпдейти и това, че след всеки ъпдейт работи по различен начин.
Цитирай
#6

Нали Waze вече е на Гугъл нещо трябва да се човърка...
Аз между другото погледнах в гугъл плей и видях Petal maps предполагам е същото? Доколкото видях е свързано с Huawei

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#7

(2021-05-24, 18:07:56)T39 написа:  Върши, но на мен лично започват да ми писва от постоянните им ъпдейти и това, че след всеки ъпдейт работи по различен начин.

Ползвам уейз почти всеки ден с андроид ауто то Ноември до сега и твърдя,че това което казваш за работенето по различен начин не е вярно.
Нямало е кой знае какви промени, а по основните неща не съм сигурен дали е имало въобще.

Единствения минус които намирам на GMaps и Waze е все още.че работят на 60Hz, но това по никакъв начин не касае АА-то

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#8

Waze за хора,които "човъркането" не им е приоритет,е супер яка програмкаSmile))
Жалко,че моята андроидска мултимедийка на колата остаря откъм желязо и и идва тежичко понякога с Waze...
Цитирай
#9

Waze е за места, където има стабилно покритие и достатъчно хора наоколо, които също да я ползват...

За "човъркането" - има една здравословна граница зад която е леко безмислено упражнение, пък и има един инженерен принцип - never touch a running system

Ако ти липсва някоя функционалност или нещо не работи като хората, тогава да, ама иначе ...

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#10

Колега...има и тоз вариант на лафа..."на инжинерин инжинерици продава"...
Цитирай
#11

То приказката тръгна от ъпдейтите на waze-то и непрекъснатите ъпдейти

И аз съм ЗА функцоналните ъпдейти а.к.а. човъркане за подобряване... и не съвсем за козметичните, защото това как изглежда нещо е чисто субективно усещане

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)