Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблемът с ACR на A32 5G
#1

Здравейте, при предишни мои телефони съм ползвал най-често един софтуер за запис на разговори voice recorder. Имаше след един ъпдейт проблеми, но те се решаваха сравнително лесно с инсталиране на стара версия.
Сега обаче си купих A32 5G при това го внесох от Германия (излезе ми доста по-евтино дори с доставката). Телефончето ми харесва и съм доволен от него като цяло, но имам проблем със записването на разговорите.
Пробвах може би 20 различни приложения, но не работят. В най-добрия случай записват само моя глас, но не и на събеседника ми. Пробвах и прехваления cube ACR, който очевидно е добро приложение, включително са се преборили с разпознаването на контактите, но пак не записва събеседника.
Андроидът е верси 11. Пробвах и приложения, налични в Samsung app store, но пак не работят.
Изчетох каквото намерих по темата, включително тукашни теми. Разбрах, че е заради някакво европейско законодателство нарочно направено така че да не работят тези ACR приложения. Четох тук за префлашване на фърмуера, поставяне на израелски или други карти за да променят региона на телефона, но доколкото разбрах и тези шмекерии вече не работят, та не съм сигурен дали има смисъл да се опитвам.
Все пак, ако някой може да помогне, да даде идеи или се е преборил с този проблем, ще съм благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-05-23, 14:35:56)movx2000 написа:  Здравейте, при предишни мои телефони съм ползвал най-често един софтуер за запис на разговори voice recorder. Имаше след един ъпдейт проблеми, но те се решаваха сравнително лесно с инсталиране на стара версия.
Сега обаче си купих A32 5G при това го внесох от Германия (излезе ми доста по-евтино дори с доставката). Телефончето ми харесва и съм доволен от него като цяло, но имам проблем със записването на разговорите.
Пробвах може би 20 различни приложения, но не работят. В най-добрия случай записват само моя глас, но не и на събеседника ми. Пробвах и прехваления cube ACR, който очевидно е добро приложение, включително са се преборили с разпознаването на контактите, но пак не записва събеседника.
Андроидът е верси 11. Пробвах и приложения, налични в Samsung app store, но пак не работят.
Изчетох каквото намерих по темата, включително тукашни теми. Разбрах, че е заради някакво европейско законодателство нарочно направено така че да не работят тези ACR приложения. Четох тук за префлашване на фърмуера, поставяне на израелски или други карти за да променят региона на телефона, но доколкото разбрах и тези шмекерии вече не работят, та не съм сигурен дали има смисъл да се опитвам.
Все пак, ако някой може да помогне, да даде идеи или се е преборил с този проблем, ще съм благодарен.

Единсвеното за запис "от линията" с идеално качество е смяна на CSC региона, на някой който GDPR не важи (за MultiCSC firmware: THL, MYM, INS/INU, XXV, ELO, или Single CSC firmware: XID)

A52 5G за европа има няколко варианта:
A526B, A526M, A526N
Точния модел може да се види от настройките, за телефона.

Към момента работещ вариант за:
"B" е със Samkey. Платен е. Необходими са един credit. (от eBay $2-$6) и смяна на CSC на XXV.
"М" и "N" може (бзплатно) със flash към XID или платено със Samkey към XXV. 

Има няколко теми (макар за други S/Note модели) и за двата вариана (flash или Samkey).

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#3

Преди да почнеш гимнастиките,пробвай тази-https://m.apkpure.com/call-recorder/com.fragileheart.callrecorder

И кой ви каза че в официалните магазини са най-добрите приложения.Наскоро ми трябваше някое от старите читави приложения-няма го в сторето.Сетих се за още няколко-също липсваха.Добре че имам надумкани архиви-към 50 гигабайта....Аз съм лесен,ама вие младите нищо няма да разберете.Я провери за CM Browser....недей и него го няма.Идеален,ползвам го от поне...5-7 години.Лек,отваряш до 100 таба,спира реклами....Пробвал съм ВСИЧКИ браузъри които са излизали-не струват....Оня ден викам айде опера,фокса....може да са ги оправили....Мамули....тегави.

nokia 3650---sony-ericsson p900---nokia 3230---nokia n95 8gb---lg optimus 3d---samsung galaxy s4 9505----lenovo p2-----samsung galaxy a71
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)