Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi redmi 9
#1

Здравете колеги от седмица съм с xeomi redmi 9 може ли помощ да си настроя бързото набиране че всякак опитах и не става благодаря ви предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако си с Google dialer не знам как, но при MIUI просто отваряш dialer-a и задържаш на цифрата, на която искаш да присвоиш бърз номер
Цитирай
#3

Благодаря ти колега но наистина нищо не разбирам бях с др марка телф , малко много съм над тези неща и не ги разбирам дори и това което си писал Гугъл мулти луда работа

Съжалявам ако темата не е за тук в махнете
Цитирай
#4

Ако иконата за набиране е синя - е на гугъл. Така че търсиш в интернет дали и как могат да се присвоят контакти за бързо набиране на google dialer

Ако е зелена (вероятно не е) тогава е на MIUI и присвояването става с отваряне на dialer-a И задържане на някоя цифра между 2 и 9. То си пита дали искаш да присвоиш контакт.

Вариант 3 - задържаш на главния екран и трябва да излезе опция за избор на Widget-и.
Избираш контакт и съответния човек както и дали директно да го набира или да го отвори.
Тъй като е възможно това пак да е функция нa MIUI, а не на Google имай предвид, че може и да липсва при теб
Цитирай
#5

Така изглежда MIUI дайлър-а. Ако не прилича на твоя значи си с този на Гугъл, което е по-вероятно.[Изображение: 5bc87ae8749271f1ad2f1da2e5c0e1e4.jpg][Изображение: 0912264566f85b57b2b42cede497db15.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на andreti013 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#6

Много благодаря моята е синя да рових и в Гугъл нищо не намерих ще потърся още благодаря
Цитирай
#7

В Google Dailer имаш опция за Любими. Може да използваш нея, вместо бързо набиране.

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)