Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на Xiaomi телефон
#1

Здравейте, колебая се между цели 4 телефона на Xiaomi за подарък на баща ми. 


  • Redmi note 9 pro 
  • Poco x3 pro
  • Mi 10t lite
  • Redmi Note 10s 

Може ли да ми препоръчате, кой от тези според вас да избера? Някой от тези може ли да се каже, че е по-добър от всички други в списъка?
Цитирай
Аксесоари
#2

Redmi note 9 pro можеш да го изключиш.
Нито снима добре, нито е кой знае колко производителен спрямо останалите.
По този показател бие х3 про
Ако искаш Амолед - redmi note 10s
Ако искаш 5G - mi 10t lite
За поддръжка избирай винаги Ми или висока серия на поко, за да имаш 2 ъпгрейда на андроида и 4 на MIUI.
За компактност и по-малък грамаж Redmi note 10s. Почти 40 грама е по-лек от останалите и половин сантиметър по-къс.
За батерия: поко и редми ноут 10s.
Като цяло, ако не държиш на 5G и на размера, поко бие всички останали
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • ronnie72, valentyno, velichkov
Цитирай
#3

Xiaomi Redmi Note 9 Pro е с ips, тръгва от Androdi 10, Snapdragon 720G, няма стерео звук, 5020mAh.

Poco X3 Pro е с ips, но 120Hz, Android 11, Snapdragon 860, стерео звук, 5160mAh.

Xiaomi Mi 10T Lite е с ips 120Hz, Android 11, Snapdragon 750G, стерео звук, 4820mAh.

Xiaomi Redmi Note 10S е с AMOLED, Android 11, MediaTek, по-добре Snapdragon, стерео звук, 5000mAh.

По-добре виж Redmi Note 10 Pro, който е с AMOLED 120Hz, Android 11, Snapdragon 732G, стерео звук, 5020mAh.

Първият го изключи. Poco е най-добър, после бих избрал Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Mi 10T Lite.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • milstan, velichkov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)