Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със Samsung A71 след намокряне
#1

Здравейте, миналат година купих на приятелката ми Samsung A71 и след почти година ползване телефона го намокрих и в момента не му работи тъч скрийна. Понеже е в гаранция и от А1 го изпратиха в Булграм и от там ми отговориха, че имало следи от корозия по дънната платка и по компонентите и затова гаранцията няма да покрие ремонта, като тяхната цена за ремонт е 650лв. Аз реших да се пробвам и в някой сервиз и занесох телефона в СитиТел, но от там ми казаха, че дори и да ми сменят дисплея не ми гарантират, че телефона ще работи както трябва, като тяхната цена за ремонт + труд + почистване на телефона (от корозията) беше около 250-280лв. Аз нямам проблем тези 250лв, но проблема е, че човека не ми дава АБСОЛЮТНО НИКАКВа гаранция, че телефона ще работи нормално. Някой от вас да е имал подобен проблем и да ми каже дали въобще има оправяне това нещо или не? (Искам да допълня, че на телефона абсолютно всичко работи, само дисплея не усеща допир. WiFi, звук, гласови команди...всичко работи освен усещането за допир.)
И още 1 въпрос: Имайки предвид, че не ми работи тъч скрийна, как мога да си сваля информацията от телефона на лаптопа? (защото като го включа към лаптопа и е в режим зареждане и като не ми работи тъч-а няма как да го сменя?)
Благодаря предварително!

HTC TITAN -> HTC One plus -> LG G2 -> LG G4 -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 GB Blue Edition -> Xiaomi Mi 10T 5G  8/128 GB Cosmic Black
Цитирай
Аксесоари
#2

ми той, чисто нов А71 е 670 лв, цел с гаранция 2 години...
Взимаш нов на гаджето, пък тя ще ти се отплати подобаващо... [Изображение: d22c14d288ce3d061334ee225d147712.jpg][Изображение: 6feababcfa3683a3583848f01a7a530d.jpg]

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб....
Когато си тъп е същото...
Цитирай
#3

Трябва предварително да мислиш за лошото....а ако не дойде-още по-добре.Бекъп на приложенията в картата(на месец-два копирам съдържанието и в лаптопа),от синхронизациите са включени само контактите в гугъл и My Phone Explorer.Тази програма си я настройваш автоматично да ти синхронизира всичко от тела през уайфито.Още като вляза през входната врата,иконката и се появява за миг горе и изчезва..... Ей сега да стане нещо с телефона-да го изтърва,счупя,удавя....нямам грижи.Взимам си нова сим от оператора и всичко е точно.Мислете....мислете предварително за да няма изненади.

nokia 3650---sony-ericsson p900---nokia 3230---nokia n95 8gb---lg optimus 3d---samsung galaxy s4 9505----lenovo p2-----samsung galaxy a71
Цитирай
#4

Пробвай в Сръчко - оторозиран сервиз за Samsung и др. марки. 

Адрес: ул. „Коста Лулчев“ 58а, 1111 ж.к. Христо Смирненски, София

Сменяха ми на А7 2018 дисплея и порта за зареждане като го бях изпуснал в тоалетната Big Grin. Не знам дали са разбрали, че е намокрян - но идеята е да не казваш какво му има.. просто си се събудил и е станало така. Пък те са достатъчно пичове да го погледнат.

Смениха ми и батерия на Galaxy Watch 2018 безплатно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)