Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

A52 5G шум в слушалката
#1

Здравейте! Преди две седмици си купих терефона и при първия разговор се сблъсках с проблем ,със слушалката.Чува се едно неприятно пръщене през целия разговор.Някой от вас има ли същия проблем?
Цитирай
Аксесоари
#2

Това си е от модела така си пръщят Big Grin

BENEFON DRAGON> Tellit Lems a66> ALCATEL ONE TOUCH 311> Simens A52> Simens C65> Sony Ericsson T100> SONY ERICSSON 
T 290> Nokia 6230> Nokia 2650> Panasonic VS6> Nokia N78>  HTC Wildfire S> Nokia Asha 200> Samsung i9105 Galaxy S II (S2) Plus> lg g4 leather back> Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S23 Ultra Green.
Цитирай
#3

Определено не, всичко е наред.
Този проблем при всеки разговор ли го има? Ако намалиш една степен надолу от максимума, пак ли е така?
Цитирай
#4

А пробвали с друг телефон? Може пръщенето да не е от телефона.

BENEFON DRAGON> Tellit Lems a66> ALCATEL ONE TOUCH 311> Simens A52> Simens C65> Sony Ericsson T100> SONY ERICSSON 
T 290> Nokia 6230> Nokia 2650> Panasonic VS6> Nokia N78>  HTC Wildfire S> Nokia Asha 200> Samsung i9105 Galaxy S II (S2) Plus> lg g4 leather back> Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S23 Ultra Green.
Цитирай
#5

Пръщенето го има почти при всеки разговор! Намаляването не звука не помага.
Цитирай
#6

Значи говорим за дефект. Връщайте го. Лошото е че ще отиде на ремонт и ще трябва да чакате.
Цитирай
#7

Проблема се оправи след последния ъпдейт!
Цитирай
#8

И аз имам шум в слушалката, наподобяващо шшшшш-шшшшш..с а52 5G съм.Да поясня, че като цяло звука на човешкия глас по време на разговор е доста силен и не го държа на най-високото ниво.Този шум не може да се улови ако говориш на открито.трябва да си на закрито и тихо място и да си набрал някой и ако никой не говори се чува ясно и си е дразнещо.С последния ъпдейт съм.По време на разговор ако намаля звука, се намаля единствено говора, но не и шума.Имам и един А41, който пак има такъв шум, но само ако е увеличен звука на макс, но при него за разлика от А52 при намаляване на звука се намалява и шума подобен на пращене.Полвам и други телефони и със същата сим карта, не можеш да познаеш, че говориш, няма такива дразнещи шумове.Оказва се, че страшно много хора го имат този проблем, четейки по чуждестранни форуми.Не съм сигурен дали е софтуерен проблема или самсунг са се изложили с някакви боклучави говорителчета.
Цитирай
#9

Наистина аз и жена ми нямаме никакви проблеми. Даже заради тази тема, когато се сетя, изключвам слушалките и говоря по телефона, за да видя дали ще се сблъскам с това. Всичко е кристално чисто.
Цитирай
#10

При мен проблема изчезна напълно след Security patch от 1 Май.Точно мислех да го връщам гаранционно ,но оттърва кожата .
Цитирай
#11

Забравих да поясня, че при разговори през Вайбър и др.приложения ползващи интернет го няма този проблем.Също така не съм пробвал след последния ъпдейт, да върна фабричните настройки, за да видя дали ще изчезне.
Цитирай
#12

Здравейте. Аз от скоро съм с телефона. с майския ъпдейт съм и нямам описаният проблем със звука
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)