Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Оставяте ли включен GPS? Помага ли / боли ли?
#1

Обикновено държа GPS изключен, защото винаги са ми казвали, че спестява батерия.

Изглежда обаче, че много функции в няколко приложения разчитат на вашето местоположение и са направени безполезни или досадни за използване, ако вашият GPS е изключен.

Приспособлението ми за времето постоянно се забива на старото ми място, след като сляза от полет, докато не включа GPS и той успее да се актуализира.

Когато трябва бързо да получа упътвания в колата, трябва да се заблуждавам с включване на GPS.

Картината не се кодира автоматично автоматично, ако GPS е изключен и е мъчно да я включвате / изключвате всеки път, когато правя снимка.

Картите на Google Now обикновено разчитат на вашето местоположение и много от тях са по-малко полезни, ако не са безполезни без местоположение.

И така, има ли реално предимство да изключите GPS? Имам Galaxy S III и обмислям просто да го оставя включен през цялото време.
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен винаги е включен,само съм изключел сканиране за WiFi,или висока точност.
Цитирай
#3

При Galaxy s3 със сигурност ще усещаш разлика, при новите андроиди не е така. Вече дпри да е включен може да зададеш на приложенията сида го ползват само когато ги отвориш. Замисли се за смяна на апарата най добре нещо с андроид 11.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#4

Включено е само това което ми трябва. Да троша батерията залудо не виждам смисъл. В общи линии - само WiFi. Мобилните данни ги изключвам, както и местоположение, син зъб и nfc.
Цитирай
#5

С Андроид 10 и нищо не му се спира!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#6

Само да обърна внимание, че тая тема е пусната от бот, или поне много прилича... а и въпросния потребител е регистриран същия ден

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#7

Ползвам въпросната функция при необходимост. През останалото време ми е изключена.

 
Цитирай
#8

(2021-05-28, 07:23:56)AkhiMertail написа:  Обикновено държа GPS изключен, защото винаги са ми казвали, че спестява батерия.

Изглежда обаче, че много функции в няколко приложения разчитат на вашето местоположение и са направени безполезни или досадни за използване, ако вашият GPS е изключен.

Приспособлението ми за времето постоянно се забива на старото ми място, след като сляза от полет, докато не включа GPS и той успее да се актуализира.

Когато трябва бързо да получа упътвания в колата, трябва да се заблуждавам с включване на GPS. https://19216811.cam/

Картината не се кодира автоматично автоматично, ако GPS е изключен и е мъчно да я включвате / изключвате всеки път, когато правя снимка.

Картите на Google Now обикновено разчитат на вашето местоположение и много от тях са по-малко полезни, ако н https://1921681001.id/е са безполезни без местоположение.

И така, има ли реално предимство да изключите GPS? Имам Galaxy S III и обмислям просто да го оставя включен през цялото време.

issue got solved!!
Цитирай
#9

Между тези двете теми https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1678346 има нещо сходно.

(2021-05-28, 19:48:42)Han_Solo написа:  Само да обърна внимание, че тая тема е пусната от бот, или поне много прилича... а и въпросния потребител е регистриран същия ден
Вярно е https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1678346
Цитирай
#10

Тоя форум съвсем затъна. Направо станаха трагични нещата

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#11

Нормално да затъне. Преди години бяха актуални форумите в които се дискутира процесори, памети, графични карти... Сега всеки има някакъв компютър, цъка си на него, не го интересува какво има вътре и е доволен.
Смарт телефоните станаха масови, всеки вече е сменил по няколко. Иновации на практика вече липсват, нормално е да угасне интереса и хората да купуват каквото дойде.
Чакаме следващото устройство, по което да се запалим и дискутираме Smile

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#12

То и кола всеки има ама в авто форумите не е такава трагедия Bu

И никои не допуска ботове да пишат и тн.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#13

Ботове са заляли и смартзоната, а и не само нея...
Проблема е друг - явно след заплахи от страна на производителите от този форум изчезнаха всички интересни неща, съответно и хората, които ги намират и знаят кое как става, се махнаха.
Останаха само няколко човека от старите потребители, които все още надничат насам.
Някои хора си купиха програмите и загубиха интерес, а също така вече има много повече навигации, които вършат работа без да се налагат "гимнастики"

Освен това още преди да бъде премахнато интересното съдържание, на много хора, в това число и на мен им беше писнало от хора, които искат всичко на готово, без даже да си направят труда да прочетат първия пост и да си дръпнат това, което им трябва или просто да използват търсачката...

Това всичко мисля вече беше повдигано като въпрос, веднага след реформата и прочистването на темите, преди доста време, но промяна няма

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 1 потребител изказва благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • Miro2210
Цитирай
#14

@Han_Solo Подкрепям твоето мнение,доста хора ги мързи да четат.
Цитирай
#15

Ами покрай вечерята, дето приготвям за децата, с малко четене в 3 форума, за проба, подкарах и ИгоЛуна освен другите дето ги държа ... И то без да се блъскат с Некстгена
Не беше чак такава философия...[Изображение: b4b3d1c43a9964f8597348ef0b210d75.jpg]

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)