Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупено стъкло на камерата
#1

Здравейте, изтървах си телефона оня ден имам калъв фабричния, но нали камерата остава незащитена /щях да и купувам протектор уж/и се напука. Някой знае ли къде мога да си сменя стъклото на камерата. За Варна става въпрос, защото питах на няколко места казаха, че няма от къде да го поръчат това стъкло..Камерата работи, но основната се вижда замацано малко и с бледи цветове някак си и то се обезмисля все пак това едно от основните качества на телефона...като зуумна се вижда добре....дано само стъклото се е счупило така изглежда поне. Другият вариант е аз ако си го купя от някъде дали ще мога да си го сменя сам?


Прикачени файлове
.jpg Заснемане.JPG Размер: 48.71 KB  Сваляния: 442
Цитирай
Аксесоари
#2

Евентуално от Алиекспрекс - Цък

 
Цитирай
#3

Официалния сервиз , смяна на задния капак. Това е най-доброто решение. Ще се запази защотата от вода и няма да има риск да се образува конденз под стъклото на камерата.
Цитирай
#4

Колега, както по поръчка за теб виж какво обявиха от Huawei за този месец : https://www.359gsm.com/pr-huawei-obyavya...te-oferti/
Нищо не пречи да им звъннеш и да провериш как стоят нещата в твоя случай и евентуално колко ще струва.
Оригинални части, вероятно безплатен транспорт до сервиза и обратно на устройството и гаранция за ремонта.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#5

Имате ли представа дали при смяната на задния капак ще сменят и стъклото на камерата, понеже имах протектор на камерата и при опит да го махна се начупи и по никакъв начин не мърда и стои много грозно, а утре ще ми сменят задното стъкло в сервиза.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#6

(2021-06-28, 00:52:27)Rad0slaw написа:  Имате ли представа дали при смяната на задния капак ще сменят и стъклото на камерата, понеже имах протектор на камерата и при опит да го махна се начупи и по никакъв начин не мърда и стои много грозно, а утре ще ми сменят задното стъкло в сервиза.

Да, ще стане като нов. Дано да си го дал на оторизирания сервиз.
Цитирай
#7

Да, тъкмо ми потвърдиха и от сервиза, понеже оператора по телефона ми каза, че са отделни части. Кофти е, че ще трябва да чакам около седмица за нещо такова, но както каза ще стане като нов.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#8

(2021-06-28, 00:52:27)Rad0slaw написа:  Имате ли представа дали при смяната на задния капак ще сменят и стъклото на камерата, понеже имах протектор на камерата и при опит да го махна се начупи и по никакъв начин не мърда и стои много грозно, а утре ще ми сменят задното стъкло в сервиза.

А какво му е на задният ти панел, че ще го сменяш и каква цена ни обвиха Smile
Цитирай
#9

(2021-06-30, 08:28:56)Tix0mir написа:  А какво му е на задният ти панел, че ще го сменяш и каква цена ни обвиха Smile

Малко късен отговор, но сега виждам. Беше пукнато, смяната в официалния сервиз ми излезе 80лв след 2 намаления, обаче виждам, че в долната част се е разлепило леко, което означава, че му се губи водоустойчивостта.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#10

(2021-07-24, 12:08:47)Rad0slaw написа:  Малко късен отговор, но сега виждам. Беше пукнато, смяната в официалния сервиз ми излезе 80лв след 2 намаления, обаче виждам, че в долната част се е разлепило леко, което означава, че му се губи водоустойчивостта.

Мн добра цена ..а на база на какви ти правят тези намаления ? И щом има разлепено, не можеш ли да го върнеш да го оправят..
Цитирай
#11

Здравейте, колеги! Някой дали е сменял дисплей в официалния сервиз и дали имат някакви програми за отстъпки, промоции или нещо такова, докато телефона е в гаранция? И каква е цената, ако сте сменяли? За съжаление преди малко го изпуснах и стана на гъз Smile)
Благодаря на отзовалите се !
Цитирай
#12

Всеки последен четвъртък и петък на месеца -50лв от цената.Моят Huawei nova 5T,миналия месец му смениха батерия,рамка,дисплей(имах счупен дисплей,но моят модел върви в комплект с тези части)за 162лв,вместо за 212 - на Леге го занесох.Всичко сега му е ок.Звънни,ако можеш да ти потвърдят за отстъпката и да ти кажат цена за твоя телефон и го занеси днес,че иначе след месец.Важи за гаранционни и негаранционни телефони.
Цитирай
#13

Благодаря, колега! Звънях още онзи ден ..казаха ми и на мен за промоциите в четвъртък и петък ..заявил съм куриер, тъй като не съм от София. И на п40 про се сменя целият преден панел(дисплей, тъч, страничната рамка и батерия). Стандартната цена е 521лв ..с отстъпката 471.. и безплатен куриер ...лошо ми е, ама няма начин ..да не съм го носил без протектор Smile)
Цитирай
#14

Е то моя (на жена ми всъщност)беше с протектор и гръб,но решила да измие гръбчето,свалила го и като и звъннах станала белята.Новият пристига с фабричното фолио,както като си го купил,но ми казаха че не пази от падане,само надраскване и веднага го смених със стъклен протектор,че втори не ми се сменя...
Цитирай
#15

Ще слагам и аз стъкло ..аз бях отлепил фабричното фолио ..нямах нищо на дисплея ..имам само гръб ..ама удари мн лошо в ръба на една пейка и така ...
Цитирай
#16

Аз си купих стъкло за 10лв и ми го сложиха за 5лв. Излезе ми 15лв всичко.
Цитирай
#17

Mocolo Nano Optics UV Glass

Горещо препоръчвам този протектор!
Пасва идеално и вече 2ра година не е мръднал!

Huawei P 40 Pro    Angel
[-] 1 потребител изказва благодарност на doktorra за това мнение:
  • Tix0mir
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)