Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Моля за помощ, за стартиране на мултимедия с андроид
#1

Здравейте, за първи път влизам в този форум, за това предварително се извинявам, ако не спазил някои от правилата на сайта. Проблемът е следния: Закупих си Erisin ES8112C 7" Android 10 за автомобила преди около 6 месеца. Почти веднага след това, започна да илиза грешка "google play services stop working", след което системата се рестартираше. След като се свързах с магазина, специалиста ми каза да ъпдейтна системата, като инсталирам файловете, които ми изпрати. След започване на инсталацията, излезе същата грешека и системата умря. Сега не се включв. Ако има някой, който може да помогне, ще съм благодарен. Ако не стане, ще трябва да я изпращам в сервиза в Пловдив. Успех на всички.
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитвал ли си ресет на медията през рекавъри менюто?
Нещо подобно като от клипа по-долу:
https://youtu.be/XPj2Ku5qCa8

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

да, но изобщо не пали
Цитирай
#4

Аз съм с подобна машина, но нямам проблеми. Предлагам да говориш пак с магазина и евентуално да го върнеш

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#5

така ще направя, вече я разкачих! Благодаря
Цитирай
#6

Сподели в последствие резултата моля.
От няколко години ползвам на такава медия на марката за модел автомобил и също нямам оплаквания, особено след една актуализация преди около година мисля.
Иначе дано всичко мине благополучно с твоето устройство.
Поздрави.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)