Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за модел
#1

Здравейте, искам да попитам каква е разликата между тези часовници освен, че единия е 40мм другия 44мм. Разговори от часовника могат ли да се провежда, защото вече тотално се обърках, в олх намерих от този с кафявата каишка, но момичето каза, че неможе да се говори.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма как да ти помогнем колега от снимките се вижда само Samsung galaxy. На кратко ще драсна разликите. Между 40 и 44 освен размера и батерията други разлики няма. Разликата между актив и актив 2 е че 2-ката мери кръвно, екг и може да се говори от него.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

От 40мм active 2 МОЖЕ да се говори, дъщерята има такъв.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#4

И двата са актив 2 единия (розов)е 40мм,другия е кафяв със златно покритие на корпуса и е 44мм.Цената в момента на розовия е 380лв ако не се лъжа, на кафявия е 500лв. Аз съм с телефон huawei p20 lite, интересува ме дали часовника е съвместим с всички телефони с андроид. Кафявия е LTE което незнам какво означава, а другия доколкото видях не е.
Цитирай
#5

Lte значи, че може да се сложи Е-сим вътре и да се ползва като телефон без смартфон. Щом и двата са актив ще може да се говори от тях. Иначе са съвместими с всички андройд устройства (стига в на хуавей маркета да има galaxy wearable приложението). Съвместими са, но няма да може да се ползват всички функции, както ако си със самсунг телефон. Всъщност няма да работят измерването на кръвното наляга, екг-то, снимането от часовника с стокавата камера (иначе в маркета има приложения за камерата, но не стокавата), няма да може да плащаш с него (то в България за сега официално и не се поддържа това, но мисля, че ако не ти е самсунг телефона, няма да стане). Само за тези неща се сещам.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#6

Другото, което изисква самсунг телефон е да приема обаждания през wi-fi(не LTE версията) , когато телефона не е край теб. Иначе има приложение за стоковата камера.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#7

Този с кафявата кожена каишка трябва да е със стоманен корпус а другия е алуминиев.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
#8

Търся да закупя този с кафявата каишка 44мм. Ако тук има някои да предлага?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)