Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пълна вътрешна памет
#1

Здравейте,
Не мога да разбера какво е това "други", което ми заема паметта. Трих какво ли не, нямам много приложения. От 99% паднах до 96% някак, но това е. Някой може ли да помогне?
Благодаря.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не ползаш Second space или Dual apps?
Цитирай
#3

Вържи го към компютър и пусни един treesize, трябва да покаже какво става.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#4

Може да е пуснат някакъв recycle bin и всичко изтрито да си остава в телефона.
Цитирай
#5

Инсталирай DiskUsage и той ще ти покаже графично по директории къде са големите файлове.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#6

Здравейте, имам същият проблем като на колегата отворил темата. И аз не мога да разбера какви са тези файлове в моя случай 32ГБ.
Инсталирах DiskUsage, там дава папките, но кой знае какво не ми става ясно. Като за начало казва, че сториджа ми е 51,2ГБ. а би трябвало да е 62 и нещо си. Второ, какво е зеленото System 21Gb?
Дайте съвет как да разбера тези 32ГБ Other с какво са заети?


Прикачени файлове Миниатюри
       

Xiaomi - Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#7

Като натиснеш бутона Clear (на първата картинка), не намалява ли системната папка? За останалоте неща е ясно - имаш доста снимки и медии.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#8

(2021-07-18, 22:21:49)jivkojj написа:  Като натиснеш бутона Clear (на първата картинка), не намалява ли системната папка? За останалоте неща е ясно - имаш доста снимки и медии.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk

Правя го, чисти някакви си 5-600мб. Въпросът е тия 32Gb Other какви са и как да прегледам какво има в тях?

Xiaomi - Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#9

Отиди в галерията и виж кошчето ѝ.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#10

Кошчето не е ли в облака?
Цитирай
#11

На някой билдове не е.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#12

(2021-07-19, 07:14:20)BGDropche написа:  Отиди в галерията и виж кошчето ѝ.

Празно е кошчето.....  Grater

Xiaomi - Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#13

Виж хубаво от телефона във файловия мениджър какви документи и архиви имаш запаметени на паметта. Може да имаш някакви големи като обем документи или архиви, които по някаква причина си свалил.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#14

Инсталирай Files by GoogleDiskUsage или подобно, и виж - кое колко място заема.

(2021-07-22, 20:02:27)HERUS написа:  Може да имаш някакви големи като обем документи или архиви, които по някаква причина си свалил.
Включително - инсталационни (и АРК) пакети.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)