Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3/Pro

(2023-10-18, 10:15:37)any9 написа:  То не е ли идеята да се добави Curve в Huawei портфейла. Не става ли да се добави там?

Портфейла не работи за нашия регион.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари

Това, което аз четох за Huawei Wallet и Curve, за да работи на часовника, трябва да се добави Curve в Huawei портфейла от телефона. Преди време, когато го четох се отнасяше само са Huawei телефони. Бяха го подкарали в Англия, въпреки че и там портофейла не работи за техния регион. Вече от тогава дали нещо се е развило или не, нямам представа, защото не съм ровила повече.
Цитирай

(2023-10-19, 06:43:00)any9 написа:  Това, което аз четох за Huawei Wallet и Curve, за да работи на часовника, трябва да се добави Curve в Huawei портфейла от телефона. Преди време, когато го четох се отнасяше само са Huawei телефони. Бяха го подкарали в Англия, въпреки че и там портофейла не работи за техния регион. Вече от тогава дали нещо се е развило или не, нямам представа, защото не съм ровила повече.

Huawеi портфейла при стартиране си казва, че не работи за този регион. Не можах да намеря инфо за кои региони работи и дали няма да може да се излъже с VPN. Няма инфо нито в xda, нито в 4pda. Във 4pda тоест не им дреме, защото си имат портфейл с руски банки, с който може да се плаща с часовника.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Кога ще плащаме с тия часовници вече
Цитирай

(2023-11-24, 14:38:31)rumenbuzuki написа:  Кога ще плащаме с тия часовници вече

Не мога да разбера, каква толкова голяма болка ви е това плащане.  Huh
Преди 2 години, когато бях в англия и бях със Samsung Galaxy Watch 3, плащах през часовника, може би първата седмица само, след това отново продължих със телефона да си плащам. 
Някак беше ми по-удобно със телефона и по бързо ставаше. Докато с часовника, то се чака да ти отвори приложението (Samsung Pay) то после NFC да включиш, въобще толкова неудобно беше, че не вярвам да я пробвате тази функция дори и 1 седмица, като мен.
Та и тук дори и да изкарат приложение, с което да плащаме, пак ще се чака, пак вкл. на NFC пълна загуба на време и си представи, как докато чакаш да ти отвори приложението, чакат зад теб още 5 човека, коикто си казват за това време, можеше вече да си извади картата от джоба и да плати.

Аз в момента плащам с телефона и си е супер удобно, задал съм приложението в настроките на NFC по подразбиране, само го вадя телефона от джоба, включвам NFC-то и плащам на момента!
Без лоши чувства, просто изказвам моето мнение!
Хубав и усмихнат ден!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



[-] 1 потребител изказва благодарност на mom4ev за това мнение:
  • Dimi063
Цитирай

Въпрос на избор. Аз и на телефона държа NFC спрян. Пускам само при нужда. И там отнема време да се плати.
И преди всичко липса на фунционалност. Да имаш NFC и да не можеш да го ползваш е нелепо. 

Преди години имах bluetooth, ама не работеше на Android 1.6. Много ми прилича на сегашната ситуация.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Миналия месец получих обновление до версия 3.0.0.166.

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
Цитирай

(2023-11-27, 07:24:36)mom4ev написа:  Не мога да разбера, каква толкова голяма болка ви е това плащане.  Huh
Преди 2 години, когато бях в англия и бях със Samsung Galaxy Watch 3, плащах през часовника, може би първата седмица само, след това отново продължих със телефона да си плащам. 
Някак беше ми по-удобно със телефона и по бързо ставаше. Докато с часовника, то се чака да ти отвори приложението (Samsung Pay) то после NFC да включиш, въобще толкова неудобно беше, че не вярвам да я пробвате тази функция дори и 1 седмица, като мен.
Та и тук дори и да изкарат приложение, с което да плащаме, пак ще се чака, пак вкл. на NFC пълна загуба на време и си представи, как докато чакаш да ти отвори приложението, чакат зад теб още 5 човека, коикто си казват за това време, можеше вече да си извади картата от джоба и да плати.

Аз в момента плащам с телефона и си е супер удобно, задал съм приложението в настроките на NFC по подразбиране, само го вадя телефона от джоба, включвам NFC-то и плащам на момента!
Без лоши чувства, просто изказвам моето мнение!
Хубав и усмихнат ден!

Никога не изключвам NFC. А на часовникът за да се плати чрез него трябва само да е пуснат дисплея.
Цитирай

Всичко е в пъти по-лесно при Гармин. Уморих се от опити аз. Часовника вече се продава Huawei Watch 3 Pro, ако някой има интерес да драсне на ЛС.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Garmin, ако е от новите със сензорен цифер е лесно, до 6-цата вкл си е малко мъка плащането.
Иначе функционално като цяло са много по-напред и човешки направени от хуавей.

При wear os плащането си е супер. Там портфела си е точно портфейл. а не само едно плащане
Вътре ми стоят всичките карти за лоялност
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)