Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3/Pro
#26

И то до 25 дават слушалки +часовника,на цената на часовника Smile 
То иначе 799 лв няма кой да им даде за малката версия Lol

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
Аксесоари
#27

900/1200 лева няма как да се излъжа за сега, ако ще и извънземни слушалки да ми дадат с него.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#28

Във Виваком се появи, като за начало приемлива цена с план unlimited50:[Изображение: 717ee9638f17c1b1df02701674834e3e.jpg]

[Изображение: 7b72045322d8132f7c86cff353524d10.jpg]

Mate 50 pro
Цитирай
#29

[Изображение: 1e76578b8c5a.jpg]

[Изображение: 862e12a5cd76.jpg]
Не ги разбирам тези китайци,как могат да направят такъв огромен часовник,това е гротескно направо.Лично на мен най ми харесваше като размер GT2,тънък,лек,кара си две седмици на батерия спокойно.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#30

Е нали има и не про версия, която си е същият размер като ГТ2
Цитирай
#31

А батерията колко време държи при нормална употреба.
Цитирай
#32

И мен ме интересува живота на батерията без активиран е-сим.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#33

Малко карат, 3-4 дни прото,към 2 малкия,без есим...много се дразня като казват колко карал в енергоспестяващ режим,аз да не би да вземам такъв часовник да го ползвам  в такъв режим.
Насочил съм се към малкия,прото е прекалено голям топуз за мен.Само чакам да се появят на сносна цена в олкс,днес гледам едно про,запечатано на 560 лв,което е супер цена.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#34

Първи впечатления от про версията: в смарт режим, тоест всичко активирано включително е-сим до три дни, макс 4. За да изкара 5 ще трябва някаква икономия да се приложи. В свръх икономичен режим, което всъщност един вид изключване на ОС Хармония, му стигат 4-5 процента батерия на ден и изглежда ще изкара обещаните 21дни. Този режим не е толкова орязан, практически изглежда и работи като GT2. Следи здравни показатели,проследява съня, показва нотификации, провежда разговори, но засега без избор на фейсове и без аод. И, разбира се изключен е-сим. Лесно сменя двата режима, което позволява при малко оставащ заряд да се гарантира още доста време за работа. От GT2 бях много доволен, надявам се и с този в дългосрочен план да е така. Цена на про модела с кожена каишка в А1 с преподписване- 470лв,подарък слушалки до 25ти. Не правя реклама, надявам се да съм полезен.

S22+
S21 FE
Galaxy S20
Mate 20 pro
P 20 lite 
P 10 lite
All Nokia
Цитирай
#35
Thumbs Down 

Голям мерак ми беше, понеже бях очарован от GT2 Pro. Взех го веднага като излезе Watch 3 Pro (този на кожената каишка, този на веригата ми стои много грозно, все едно е открадната верижката или е купена от алито, все едно не е за този модел).

Както и да е, малко мои впечатления.

Като дизайн е страхотен. Като изработка, материали, страхотен. На мен лично големият размер ми допада. Гумените каишки от GT, GT2 му стоят страхотно, гумата от GT2 Pro не му стои добре според мен.

Екрана е по-ярък от GT2 Pro, на ярко слънце вече се вижда.

Батерията е КАТАСТРОФА. БУКВАЛНО. При мен кара почти денонощие и половина. Аз ползвам AOD (Always On Display). Без AOD почти 3 денонощия издържа.

Но, това не е края, един брутален минус е зареждането, часовника буквално по 5 часа стои на зарядното. Това е ултра неудобство, освен, че процентите на батерията се вижда как падат, буквално, ако го ползвате и си играете с него, отначалото изкара няма едно денонощие с нормалното ръчкане, цъкане, знаете как е като е нов. След това вече, като го носите без да ръчкате до 3 дни (но ако не ползвате АОД).

Реших да включа ultra battery safe режим, да тествам. Общо взето си мислех, че ще е като gt2 примерно така... Е не е. Като се изключи хармониката (хармони ос), часовника няма опция да се включи АОД. Няма опция да се смени фейса, има само един отвратителен аналогов, който дори не показва ден, само дата. Няма много от опциите, включително липса алтиметър, барометър и т.н., иначе мери всичко пак, крачки, сън, пулс, температура на китката (която за момента е абсолютно неточна), кислород. Нотификациите работят, може и да се говори от него. Реших, че ще прежаля останалите екстри и ще го ползвам така, за да имам поне батерия като на ГТ2 Про. Първото денонощие батерията падна със 7% така и беше на 93%, и аз реших, че е ок, и че наистина ще изкара 20-тина дни. На втория ден беше паднала с 20% и беше на 80%. На третият ден беше вече на 44%.. и се видя, че няма да изкара и седмица, да не говорим за 21 дни. Нелепо е.

На първият ден имаше ъпдейт, ъпдейтна се, от тогава до сега ъпдейт не са пускали. Надявам се да направят нещо, реално за мен лично в момента е неизползваем. Не мога да ползвам часовник 2 дена и са го зареждам 5 часа. Епъл лоча кара 1 ден но се зарежда за час. ГТ2 про кара седмица с АОД при мен, 2 седмици без АОД и се зарежда за под 2 часа.

Толкова съм разочарован от Watch 3 Pro, че в момента не го нося и чакам да видя с някой ъпдейт дали ще решат нещо...

А щях да пропусна нещо дето щеше да е смешно, ако не беше жалко... Ако искате да закачите часовника към wi-fi (ще искате, понеже ъпдейтва времето през него, не от телефона и проверява за ъпдейти така, не от телефона), та ако искате wi-fi, уверете се, че паролата НЕ СЪДЪРЖА нищо друго отсвен стандартни символи и цифри. На клавиятурата на телефона няма друго. Само букви и цифри!!!!
Цитирай
#36

Даа, ще бъде неприятно, ако така прогресивно пада заряда, но за седмица употреба при мен не се наблюдава това. Разбира се е много рано за генерални заключения, дано пооправят недостатъците. Веднъж съм зареждал и стана за около 2 часа от двайсе и няколко процента. Зарядно 2А. На клавиатурата има всички символи, за които се сещам, странно е да има разлики.

S22+
S21 FE
Galaxy S20
Mate 20 pro
P 20 lite 
P 10 lite
All Nokia
Цитирай
#37

Благодаря за отзивите.Същите неща ги чета и при руснаците.Ако не оправят тези проблеми,сигурно ще се откажа да вземам малкия,той ще е още по зле с батерията Sad. Сега съм си свикнал на гт2про да си карам по 2 седмици с моето ползване и няма да ми е добре да зареждам всеки ден.Единствено ме блазни есима ,за да си дублирам номера,ама четох един руснак да се оплаква ,че за един час на мобилна мрежа му изял 20% батерия,луда работа.Ако е така есима ще е неизползваем и той.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#38

@a55dstroyer
сигурно нещо му е забило в спестителният режим. то това са проблемите на ос, можеи да си спрял всичко, но дали е така...А и не може да се зарежда за 5 часа. Дават го големият за 2.30 някъде. Иначе е много кофти, че махнаха бързото зареждане от гт 2 про. Сега хем по-бързо пада, хем бавно се зарежда.

Edit: сега се зачетох в спец в сайта им и със * е написано, че с айфон смарт режима е наполовина 2,5 дена!
Нема де е изненада ако и с някой други марки, макар и с адройд да има разлика в живота на батерията

Вчера ходих да го търся и евентуално взема, но никъде в сиситемата на вива в ст. загора го няма.
Как искат да ги продават като хем са скъпи хем ги няма.

Интересува ме шрифта в съобщенията може ли да се увеличава, че на всички предни версии е направо дребен.
На видеоревютата ми изглежда голям, но ако са снимани отблизо лъже.

Та който е ползвал и старият има ли осезаема разлика в шрифта?
Има ли визуална разлика в големината на дисплея?
Яркоста на авто вдига ли достатъчно бързо ако е се изложи на директна слънева и вижда ли се, е старите трудна работа.
Има ли въобще нещо ценно в аппгалерито за сваляне или както очаквам куца работа.
Някой ползва ли го с есим на виваком да ме светне как точно става номера - може ли да се вързва с настоящият ми номер, който ми е на тела и ползва ли от същият план данни и колко допълнително трябва да се плаща?
NFC то работи ли с наши банки/ карти?
Може ли от бързо меню да се изключва само мобилните данни и разговорите/ сим картата /и колко ще кара така.
Или са 2 режима смарт с всичко вкл. и ултра спестителен ?
Цитирай
#39

Значи, екрана реагира по-адекватно според мен, по-ярък е и вече на слънце се чете, не е като на предните. Клавиятурата няма символи, на моя и на мой приятел и двамата сме ъпдейтнати с последния ъпдейт и на двамята нямаме друго освен букви и цифри. Батерията и моята и неговата се държат еднакво пада супер бързо и се зарежда от 5-6% до 100% за около 5 часа, и на двата часовника. И двата са от А1, но едва ли има значение. NFC, eSIM, приложения от апстор и т.н. не съм тествал и едва ли някога бих ползвал. На мен удобството ми е да ми мери тези неща като пулс, сън, крачки, и т.н., да ми идват нотификации и като е оставен телефона в друга стая да виждам, че звъни и евентуално да вдигна докато взема телефона. Други гимики не ми трябват на мен лично, за това предпочитам нещо от сорта на GT2 Pro, не толкова смарт, но да държи батерията. На този 3 Pro реално ми хареса дизайна, но честно казано не става. Стои в чекмеджето сега... Чакам да видя след няколко ъпдейта дали няма да се оправи.

Също така с айфона нотификации има само за разговори и смс, не като на GT2 Pro, където има за всички приложения. Освен това, другото гениално китайско смарт решение е, ако искам да го вържа към андроида трябва да го ресетна, и обратното, дума не може да става да е вързан и към айфона и андроида. Хубавото при айоса е, че фейсовете в приложението на телефона са фрии. През андроидското повечето са платени и ако искате повече скинове (watch faces) ще се плаща....

За момента стои в чекмеджето и тва е, направих един кратък преход на Витоша вчера и батерията падна зверски, срина се. Свалих го и за сега ще си нося другите, на които мога да разчитам на батерия. Този е за визия...
Цитирай
#40

Така като си го описал звучи ужасно зле. Искаш да кажеш, че го ползваш и без сим и пак е толкова зле?
Сега не разбрах с айфон или с андроид го ползваш, щото както пише с айфона си е наполовина батерията

Май ще взема да проявя здрав разум тоя път и да не се хвърлям веднага.
След 20-30 дена ще излезе галакси уоч 4....може да изчакам до него. Да видим там каква ще е новата каша, дето я забъркаха с гугъл
Цитирай
#41

С айфон опитах да го ползвам, но се отказах. Моя приятел, който споменах, че взе същия го ползва (и той опита) с андроид и беше същата бира, той се отказа даже на третия ден. Аз опитах и с андроид, но и там е идентична трагикомедия.

От галакси уочовете съм ползвал всички, те пък за батерия даже не ги коментирам, почти зле като епъл уоч карат.

На хуавей са добри, но имат бякои куци моменти. Gt и GT2 са старички, няма да ги коментирам. Но примерно GT2 Pro и Honor GS Pro (който има много добра батерия) ме дразнят, че не са достатъчно ярки и на вън не се виждат толкова добре. Дразнят ме и с това, че на Aways On Display нямат специфични фейсове, които да са свързани с текущия фейс, или поне да има да си качва човек и да си избира, има там зададени 3-4 или 5 и това е, а честно казано са гадни всичките. При Huawei Watch 3 Pro това вече е оправено, като избереш някакъв фейс той си има негов си AOD скин, което е супер, обаче пък това разцепва батерията, която и без него е зле. Самсунгите си ги имат тези екстри от първите модели.

Впечатлен съм от Anazefit GTR2e, там батерията с Aways On Display кара 7-8 даже 9 дни ми е правил. Той като модел също си има своите кусури, но са дребни и не дразнят, страхотен часовник, който мога смело да препоръчам. Екрана е ярък и се вижда на слънце без проблеми. Голям е сравнително (47мм), но е тънък и лек, супер удобен, и изчистен като дизайн. Няма говорител, не може да се говори от него, но пък има сензор за температура на кожата. Има хиляди фейсове и всеки си има собствен АОД скин. Освен това, има няколко уникално удобни и практични опции, които хуавей нямат и дори съм им писал да добавят още за GT2 Pro, но без резултат. Има опция да зададеш период, в който АОД да е активен, примерно задавам Aways On Display да е включен от 08:00 до 22:00, и хоп... Нощес не ти пече, не хаби ток, не грее на жена ти в очите.. Освен това има същата опция за Gesture... Т.е. като си вдигнеш ръката екрана да светва, у го прави дори, когато е включен или изкл. АОД.. при GT, GT2, GT2 Pro ако вкл. АОД, джесчъра се деактивира, което е малко тъпо, поне да го имаше като опция. При Watch 3 Pro вече го има, но само в смарт режим, т.е. с хармони включено, т.е. батерията я няма никаква.

Реално, за мен като дизайн, материали и изработка ако трябва да ги подредя, на първо място е Huawei Watch 3 Pro, после GT2 Pro и след това Xiaomi Amazfit GTR2/e, ако ги подредя като функционалност/практичност (за мен лично) ще е точно в обратен ред.
Цитирай
#42

Това са символи, мисля


Прикачени файлове Миниатюри
       

S22+
S21 FE
Galaxy S20
Mate 20 pro
P 20 lite 
P 10 lite
All Nokia
Цитирай
#43

(2021-07-19, 06:20:25)Vail написа:  Това са символи, мисля

Така ли мислиш, хубаво, че има мислители.

Ето прикачил съм какво има за писане, като тръгна да се джойнвам към wifi.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#44

Опитах да помогна, ти ми се правиш на интересен. Ами продължавай да ръчкаш, може и да уцелиш случайно.

S22+
S21 FE
Galaxy S20
Mate 20 pro
P 20 lite 
P 10 lite
All Nokia
Цитирай
#45

На въпросителната ако се тапне няма ли да излезнат символите?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#46

(2021-07-19, 15:20:32)Vail написа:  Опитах да помогна, ти ми се правиш на интересен. Ами продължавай да ръчкаш, може и да уцелиш случайно.

Offtopic: Не, че нещо, ама това, което си написал не е никаква помощ. Помощ ще да е: "Натисни там, за да се появи това или онова"

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#47

Съжалявам, просто плъзгаш цифровата клавиатура нагоре и символите са отдолу. Не очаквах, че толкова 'компетентен" специалист има нужда от такива указания.

S22+
S21 FE
Galaxy S20
Mate 20 pro
P 20 lite 
P 10 lite
All Nokia
Цитирай
#48

Или го намокри едно хубаво и всички възможности сами ще лъснат... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#49

Сега чета, че не може да се прехвърля музика от тела в часовника!
Само може да я управлява и то ако и тела хувей.
16гб памет за нищо..
Цитирай
#50

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/10022559
Ако изкара 21 дена, дори и в икономичен режим ще се хвърля от някъдеSmile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)