Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3/Pro
#76

Пусни си хот спот де Wink


Разплащания с NFC пак няма да има, нали ?
Цитирай
Аксесоари
#77

Не става с хот спот. Предполагам това е имал в предвид колегата. И аз ъпдейтнах, ама не щат да идват нотификации, за да направя разлика на вибрацията.
Цитирай
#78

Става, ставаSmile ... пуснах, с малко закъснение се сетих де, от което много ме е срам.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#79

При мен не стана. Не знам защо. Аз лично не усещам никаква разлика във вибрацията. И да има, тя е толкова малка, че не се усеща. Пак няма опция за регулиране силата й Sad
Цитирай
#80

Батерията на про версията след седмица от пълен заряд. 7 дни, 24ч на ръката, в режим ултра с непрекъснато следене на пулс, стрес и сън. Няколко ръчни замервания на кислород и температура. Малко разговори, няколко аларми и получаване на нотификации през това време. Ако разрежда със същия темп, вероятно ще подмине три седмици,ще видим.


Прикачени файлове Миниатюри
   

S22+
S21 FE
Galaxy S20
Mate 20 pro
P 20 lite 
P 10 lite
All Nokia
Цитирай
#81

Тъкмо щях да пиша за батерията на watch 3.Всичко включено +есим активиран. Общо за периода към 4 часа на LTE. 170 софтуер.Фейс с анимации, но без аод. При вдигане на ръката се активира. Две денонощия са минали и сега е на 49%. Не ми е постоянно на ръката,но като съм навън задължително.
Три денонощия, както е заявено от производителя, ще изкара в смарт режим.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#82

Уау. Добре де моя ли е скапан или е защото е вързан към Самаунг телефон? Момчета с какъв телефон го ползвате? Нещо допълнително настройвали ли сте? Аз съм на ден и половина и съм с 47% оставаща батерия (след 3 цикъла на зареждане). Включен само пулса, без АОД, без есим.... нон стоп ми е на ръката... Да, може и да направи 3 дни, но не са включени повечето измервания. Ако ги включа предполагам, че макс ден ще направи. А ако активирам и есим... няма да изкарам деня, така си мисля поне.
Следващия заряд ще го пробвам на дългия режим.
Цитирай
#83

(2021-07-27, 19:15:22)any9 написа:  Еми да ми е честит - Huawei Watch 3, не знам Active ли е не е ли Първи впечатление - уникален е часовника. Дисплея е страхотен, цветовете са наситени  и за момента реагира супер бързо, без забавяния. Въртящото копче  е супер удобно, свиква се бързо. Има в кутията бар код, който директно сваля "Здраве" приложението (ще се ползва със Самсунг телефон), сдвояването стана сравнително бързо, единственото досадно нещо беше, че трябваше да си вкарвам Huawei-ския акаунт няколко пъти. Това е за сега, батерията ще я зареждам нощес и след няколко дни ще кажа как се държи. Все още няма измерване на телесната температурата, пише че трябва да е с друг ъпдейт, който явно не е дошъл все още, защото часовника казва, че е ъпдейтнат до последната версия.
На снимките жените могат да видя как стои на дамска ръка с тънка китка Smile[Изображение: 1f8c9a24525f2ca9221e8fe16b94e764.jpg][Изображение: 58b1eedac4cf8fca288fa460c4eae0b9.jpg]

Скоро ще го пуснеш за продажба,с тия заухави самсунги нищо не става,имахме с жената p30 pro и p40 pro с два часовника Gt2 и след година ползване взехме самсунг s21 ultra и едва ги изтраях 1 месец и ги продадох,нищо не работеше като хората,просто са несъвместими като устройства и марки,затова не ти работи телесната,часовниците са супер но ползвайки се с хуавей

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#84

Не съм казала, че не работи телесната, а че я нямаше в ъпдейта с който дойде часовника. В последствие, като ъпдейтнах се появи и всичко работи. Може и да си прав, времето ще покаже. Може да си направя експеримент да изкарам една седмица с P30-ката, за да направя разлика А и зависи какво са направят Самсунг с Watch 4 За сега нямам проблеми, работи си часовника добре. Още чакам тъпата вибрация Може би батерията кара по-малко със Самсунг телефон, но 3-4 дни да прави ще е перфектно. Да, има по-малко функции и фейсовете са доста смотани, включително и платените, но това е положението. Оглеждах се за Huawei телефон, но без GMS няма как да се получи. Така, че ще видим Smile
Цитирай
#85

Не,телесната температура си идва със следващия ъпдейт(155 мисля ,че беше),не е виновен самсунга.Ама наистина със самсунг телефон ще са малко орязани функциите.Друго ,което ми направи впечатление ,като четох спецификациите на Watch 3 в сайта на хуавей е ,че специално е подчертано ,че примерно с айфон времето на работа на часовника в смарт режим пада от три дни на ден и половина,пише го това.Та може да има някакво значение че е сдвоен със самсунг телефон.
any удари един ресет на часовника,в телеграм групата твърдят че промените идващи със 170 ъпдейта влизали в сила след ресет,малко странно но така говорят.Аз моя го ресетнах.
П.П.А и още нещо any,на въртящята коронка на твоя часовник пише ли huawei watch?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#86

Баш ресет, не рестарт, така ли? За това ли не усещам разлика във вибрацията? Сега ще пробвам

(2021-08-01, 19:27:34)felipe написа:  П.П.А и още нещо any,на въртящята коронка на твоя часовник пише ли huawei watch?
Пише, да
Цитирай
#87

Офф и на моя пишело,на пръв поглед ми се стори ,че не пише. Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#88

Явно си има значение с какъв телефон се ползва часовника. Но въпреки всичко си мисля, че нещо не е както трябва. Днеска в 17.30ч го свалих от зарядното и веднага му включих свръх дългия режим, за да пробвам как ще е батерията с него, в 23.30ч батерията беше на 92%. Пада с повече от 1% на час....
Излиза, че като не е включен батерията издържа повече

P.S Иначе вибрацията е наистина малко по-силна, явно е трябвало да ресетна, за да влезне в сила актуализацията, както каза felipe. Благодаря за което Smile
Цитирай
#89

Хм, моя го зареждам примерно до 6-7 вечерта, до сутринта е включен, но не ми е на ръката и си държи 100%. Но не спя с него. Много държи на 100%.
Обаче е голям кеф часовник с LTE, аз съм в Поморие, вечер като излизаме нося само часовника, нищо не ми тежи и не издува гадно в джоба, като седна някъде не ми обива. Това търсех и го получих. Най голямата екстра е това, другото е малко бошлаф, стреса дали е 30 или 39 няма никакво значение, но постоянната връзка без телефон е уникално нещо. Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#90

Дай повече инфо де Smile
Ако спреш есим и уифи и му пуснеш аод-то, колко дни ще изкарва ?

Може ли да се reply-ва от часовника ?
Цитирай
#91

Аз ли не съм наред или повечето изтрещявате?има ли нещо което да не се чудите как да го орежете за да държела батерията?За какво ще си купувам часовник с есим и другите му екстри ако ще му ги спирам,за какво ще купувам телефон с 120Hz дисплей и куп други екстри ако пак ще го орязвам?да ви питам тия които имате коли,да не би лятно време да карате без климатик и да не ползвате мигачи и чистачки,или зимно време без парно и нагреватели щото алтернатора трудна поддържа акумулатора и се вдига разхода на гориво!какво ви пречи да си зареждате устройствата всяка вечер,пък ако претупа тупана и 2 или 3 пъти в деня.Съжалявам за поста ама наистина е странно и дразнещо в който и раздел и за което и да е устройство,да чета спри му всичко и ще държи батерията.Ами вземете нокия с фенерче и едни часовник Q&Q за по 20лв и батерията е почти вечна

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#92

(2021-08-03, 13:45:55)emzo написа:  Дай повече инфо де Smile
Ако спреш есим и уифи и му пуснеш аод-то, колко дни ще изкарва ?

Може ли да се reply-ва от часовника ?

Две денонощия изкарва на всичко възможно пуснато, без аод. Но не ми е постоянно на ръката и не спя с него.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#93

От една седмица ползвам Huawei watch gt 3 pro и да кажа и аз някои впечатления.Часовника е добре направен,иглежда малко груб и на тънка ръка не би седял добре.Ползвам го с е-сим към А1 и това е единственото нещо което харесвам от функцийте му.Като батерия е ясно,писали сте.При моето ползване с вклчено всичко ,без АОД ,мерене температура и сатурация.Тренировъчни програми около 2 часа на ден и малко разговори макс 4 дена,което да кажем е ОК.Най неприятното нещо е тренировъчните програми.Толкова са про че не ми показва пулса в цветните сектори,само цифри...Като отворя програмата на телефона и там също,аеробно,анаеробно и други 0,загравка някаква цифра.Една нощ го оставих на шкаф да зарежда,после имаше разбивка на съня,Явно и шкафа има БДО ,лек и дълбок сънSmile.Почти 2 години с watch gt 2,никакви проблеми.Oще не съм го пробвал в планината да видя как прави тракерите,кой знае пък там какво ще излезе.Ако това не го оправят с някой ъпдеит тоя часовник е пълен провал.Збравих да напиша че го ползвам със телефон Самсуунг
Цитирай
#94

Вчера се върнах от морето, а часовника ми все още показва тамошното време, изгрев и залез на слънцето. Нулирах часовника, рестартирах телефона, не и не. Показва си времето там. Някакви идеи как да го оправя?
Изобщо в този часовник май единственото което работи както трябва е есима и само заради него не го разкарвам, голямо удобство е. Всичко друго е леш.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#95

Времето май му се ъпдейтва през датата на неговата есим
Активирай я, иди надалеч от телефона и пробвай тогава да ъпдейтнеш
Цитирай
#96

След като го заредих вчера до 100%  му забих енергоспестяващия режим,това в 20 часа.Сега в 19 часа още е на 100%.Ползван само с 3-4 къси разговора и като часовникSmileВсе едно си имаш GT 2,само дето не можеш да сменяш циферблатите.С много компромиси и търпение вероятно ще изчистят нещата.И забравих да спомена че при ползване на е-сим събота имах проблем когато ме търсят.На някои които са ме набирали им е давало или заето или извън обхват.Това обаче може да е било от мрежата.
Цитирай
#97

Тия 3-4 къси разговори през блутут ,нали?Дали работи есим в енергоспестяващ режим?Те на 100% си държат и без енергоспестяващ,моя го зареждам вечерта примерно до 20 ч и до сутринта до 8 си държи на 100%,това в смарт режим и ползване някакво.
Иначе по моя проблем по-горе -пуснах приложението Време в часовника на открито,засече си местоположението,промени времето и останалите работи и всичко е точно.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#98

Да,разговорите през блутуд.Не работи е-сим в енергоспестяващия режим.Явно така ще го ползвам,т.е да прецъквам според нуждите режимите.Не виждам обаче калибриране на висотомера.На гт 2 про има.
Цитирай
#99

То в тройката като гледам доста неща няма,не само калибриране на висотомера.Примерно един циферблат няма показващ дистанция,в сторето няма и лица показващи изгрев залез.Доста неща няма наистина спрямо гт2про,дано ги добавят в последствие,че се чувствам прецакан някакси Smile Вярно ,че качеството на екрана и наличието на есим компенсират донякъде,но все пак.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Нов ъпдейт се задава, какво ново.->

Описан состав 179 прошивки
Новое
Поддержка пользовательских видео на циферблате.
Добавлена панель управления аудио.
Добавлена панель управления устройствами интернета вещей.
Поддержка выключения звука звонка поворотом запястья.
Добавлено приложение AI Life.
Поддержка синхронизации локальной музыки мобильного телефона.
Добавлены различные циферблаты (если я правильно понял перевод) в режим "Ультра".
Режим "Не беспокоить" поддерживает настройку времени включения.
Добавлен ярлык “Ультра” в меню батареи и сети (тут тоже могу ошибаться в интерпретации).

Оптимизации
Оптимизирован погодный виджет, улучшено позиционирование и увеличена скорость обновления.
Оптимизирована функция разблокировки, улучшена безопасность смарт-разблокировки.
Улучшена функция уведомлений, поддерживается звуковое оповещение (опять же, если правильно понял).
Оптимизирован голосовой ассистент.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)