Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да заобиколя Google Account
#1

Здравейте,
Как бих могъл най-бързо и без болезнено да заобиколя Google Account?
След като закупих телефона се оказа, че е с код!
Ресетнах го и сега иска кода или предишна регистрация, но не мога да се свържа с човекът от който го закупих, а клипчетата в туб-а не помагат!!!
МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ!!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Бъди по упорит, точно от Тубата гледах видео и се справих с един Самсунг. Но не и от първия път.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#3

Пак ли ботове? Айде направете нещо за да спрат да пишат ботове в тоя форум. Трагедия Bu

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#4

(2021-06-04, 18:31:37)Legend написа:  Пак ли ботове? Айде направете нещо за да спрат да пишат ботове в тоя форум. Трагедия Bu

Моля да извините бота(мен) не всички сме про и затова търсим помощ във подобни сайтове и/или форуми....
В случая май не аз съм трагедията....
Ако разбираш помагаш ако не подминава!!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Atanazii за това мнение:
  • 545
Цитирай
#5

Ок, не си бот. Преди няколко дни се регистрира един бот и писа ей тъй кат тебе.
Плюс т'ва нито си написал модел нито нищо което е несериозно
Както и да е.

По темата:

Какво да помагам? Представи си,че са ти продали краден телефон?

Мен ако са ми открадали телефона няма да ми е особено приятно някои друг да го ползва.

Търси си продавача да ти го отключи той, ако не може ти е ясна работата. Шанса да е краденяк е огромен.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#6

Телефона е S8+ от три дни си играя с него но в даден момент удрям на камък...
А дали е краден не знам и аз съм го платил не съм го откраднал
Цитирай
#7

(2021-06-04, 18:15:12)Atanazii написа:  Здравейте,
Как бих могъл най-бързо и без болезнено да заобиколя Google Account?
След като закупих телефона се оказа, че е с код!
Ресетнах го и сега иска кода или предишна регистрация, но не мога да се свържа с човекът от който го закупих, а клипчетата в туб-а не помагат!!!
МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ!!!!
Във форума доста пъти е търсена помощ за проблем като твоя,но никой не се е похвалил че е успял да заобиколи  Google Account.Не ми се вярва някой да може да ти помогне,при старите андроиди нямаше проблем.
Цитирай
#8

(2021-06-04, 18:52:02)DoryanY написа:  Във форума доста пъти е търсена помощ за проблем като твоя,но никой не се е похвалил че е успял да заобиколи  Google Account.Не ми се вярва някой да може да ти помогне,при старите андроиди нямаше проблем.
ОК
Какво е евентуалното решение-преинсталация? Ако да как да я направя или да ходя в сервиз?
Цитирай
#9

Мисълта, че ти може би си платил нещо крадено и дори да го оправиш има голям шанс да ти звъннат за да върнеш телефона и да пишеш в РПУ-то как и от къде имаш краден телефон, не те ли притеснява поне малко?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#10

Ами включен е от доста време и не са ме потърсили което ме навява на мисълта че не е откраднат...
Надявам се и да не ме птърсят... А и причината за продажбата беше че е потрошен и преди три дни (откакто е и одисеята ми с него) му смених дисплея със шасито и гърба...
И все пак не разбрах дали някой може да ми даде адекватен съвет как да го под карам...
Цитирай
#11

Опитай този начин - Цък

 
Цитирай
#12

Елементарно се заобикаля google акаунта, правил съм го на десетки устройства, най-новото такова беше galaxy a40 с android 10(oneui 2).

Пишеш в тубата модела на устройството и "frp bypass", после сортираш клиповете по най-нови. Веднага излизат актуални методи.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#13

(2021-06-04, 20:55:50)NoMaD написа:  Опитай този начин - Цък

Благодаря но пак не стана и по трите начина
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)