Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до HarmonyOS
#26

Именно
Цитирай
Аксесоари
#27

Някой пробвал ли е да флаш е към хармонито през hisuite и да зареди файловете чрез hisuite proxy?

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай
#28

Ako някой беше пробвал и беше станало , целия интернет щеше да "ври и кипи".
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • ivopenchev
Цитирай
#29

Аз имам голям проблем. Преди седмица взе да ми изписва, че устройството не е сертифицирано. Спряха да работят карти и др. приложения. И аз не знам защо изтрих Google play store. След ден, два проблема със сертифицирано изчезна, не вече не можех да инсталирам плей магазина. С версията на EMUI12 бях. Върнах на 11.0.0.260 и до там. Не мога да върна до 10.1.0.131 за да инсталирам GMS. Пробвах с hisuite от 510 до 610 версия и няколко hisuite proxy. Изтегля се софтуера, пише, че е инсталиран и когато телефона се рестартира, започва да се върти emui, стига до 4% и изписва грешка. Има ли от друго място да се заредят файловете освен от Huawei firm finder. Мога да обнова до 12 и да сложа gspace dual space, но не искам да е в една папка всичко или да е с картинка долу в дясно приложението.

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай
#30

Просто го продайте и си вземете Honor това също е Huawei ма с офицялен Google Play така най лесно се решава проблем
Цитирай
#31

Какво стана с тази хармония ..някой знае ли нещо ?
Цитирай
#32

След 27 юли ще има повече информация.

1916 
Цитирай
#33

аз мисля, че отдавна е ясно, че за нас си остава emui, а хармонито за китай и не вярвам нещо да се промени!
[-] 1 потребител изказва благодарност на juventusarl за това мнение:
  • DEVILBOY
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)