Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на Xiaomi Mi 10 Ultra - търся повече информация
#1
Question 

Добър ден,

Засилил съм се (от доста време) да си купя Xiaomi Mi 10 Ultra. Това, което ме интересува е:

  • има ли някакви специфични проблеми с този модел (във форума не откривам дискусии за него въобще)?
  • ако някой го е поръчвал от китайците, моля да каже има ли каквито и да е проблеми - понеже пише, че рома е само на китайски и английски?
Цитирай
Аксесоари
#2

За мнения на реални потребители за устройството - Тук

 
Цитирай
#3

Има китайски и английски ,защото е само китайска версия ,няма друга .Само за Китай е . Защо не се насочиш към Ми 11 Про . По-добър е във всичко .Парите ако не са проблем направо 11 Ултра .
Цитирай
#4

Взе ми го от устътъ Wink Тамън заглеждам MI 11 Pro и се чудя дали да не го поръчам (ще ми стъпи на към 1300 лв със аксесоарите (че такива тука няма от къде да намеря)). Ама се опитвам да разбера дали има някакви проблеми с него.

ПослеМац(пис): Поръчах. Ще го видим, като дойде как ще е. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

Мога да споделя за МИ 10,който е с 90 хз,4700мха батерия.Пряко сили 7 ч. СОТ,безпроблемна,бърза работа.Този е с 4500 и 120,т.е. повече от 5-6 ч. няма да изкара.Казват,че снима много добре и евентуално има шаоми.еу.Не знам на ултрата ,но на обикновената 10-ка не се усеща премиум изработката.За 11-ките казват,че са печки,заради снап 888.Иди в магазин и разръчкай 11-ката,10-ки вече почти няма,за да ги видиш на живо.
Сега съм с мейт 40 про.Страхотен телефон ,но няма Гугъл.Просто няма пълно щастие.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dudi4ek за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

(2021-06-07, 14:23:04)dudi4ek написа:  Мога да споделя за МИ 10,който е с 90 хз,4700мха батерия.Пряко сили 7 ч. СОТ,безпроблемна,бърза работа.Този е с 4500 и 120,т.е. повече от 5-6 ч. няма да изкара.Казват,че снима много добре и евентуално има шаоми.еу.Не знам на ултрата ,но на обикновената 10-ка не се усеща премиум изработката.За 11-ките казват,че са печки,заради снап 888.Иди в магазин и разръчкай 11-ката,10-ки вече почти няма,за да ги видиш на живо.
Сега съм с мейт 40 про.Страхотен телефон ,но няма Гугъл.Просто няма пълно щастие.

Късно чадо - аз вече го поръчах (mi 11 pro). Аз не мисля да го ползва на 120 - ще превключа на 60 (поне за мен това е излишна екстра). Иначе, за печенето - това е май при игри (каквито аз не играя). Имаше едно ревю, човека пусна игра и температурата стигна до към 50 градуса. Иначе, аз от P30 Pro ида. Ама ми писна с него, 2 години вече го търкалям.
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#7

(2021-06-07, 14:06:13)imthedevil написа:  Взе ми го от устътъ Wink Тамън заглеждам MI 11 Pro и се чудя дали да не го поръчам (ще ми стъпи на към 1300 лв със аксесоарите (че такива тука няма от къде да намеря)). Ама се опитвам да разбера дали има някакви проблеми с него.

ПослеМац(пис): Поръчах. Ще го видим, като дойде как ще е. Smile
Чудесен избор . Не си заслужават 500лв повече за Ултрата . За тези пари няма по-добро .
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • imthedevil, oxuboxu
Цитирай
#8

(2021-06-07, 15:18:15)imthedevil написа:  Имаше едно ревю, човека пусна игра и температурата стигна до към 50 градуса.

50 градуса е ниска температура за натоварен SD888
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#9

(2021-06-07, 19:26:21)solo5 написа:  50 градуса е ниска температура за натоварен SD888

Възможно е. На мен обаче ми се видя бая.
Цитирай
#10

Тоя проц минава за печка и явно не могат да го охладят добре в тясното пространство на смартфоните. Ако се отвори и се обдуха с вентилаторче сигурно ще свали 20 гpадуса :-)
Цитирай
#11

По-добрият избор беше Ми 10 Ултра заради по-добрата камера - основните сензори би трябвало да са доста близки по качество, но пък 10 Ултра има Лазерен автофокус, който при 11 Про липсва, отделно Широкоъгълната е 20мпх, а за перископа няма какво да говорим... с тези 48мпх дори и дигиталния зуум е страхотен, заради по-добрия (по-хладен) процесор и не на последно място цената от 1150лв. (с доставката). Но щом 11 Про повече те радва и си го поръчал - да си го ползваш със здраве и дано да нямаш ядове. Smile 11 Про разбира се има други предимства, като 2К екран, Хармън Кардън звук, по-голяма батерия на съвсеем малко по-голям екран, Горила Глас Виктус. Но според мен предимствата на 10 Ултра + по-ниската цена е по-удачният вариант. Ако 888 не беше печка, тогава нещата биха били на кантар. Мое мнение разбира се.
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • oxuboxu, solo5
Цитирай
#12

(2021-06-08, 12:40:45)nowhere написа:  По-добрият избор беше Ми 10 Ултра заради по-добрата камера - основните сензори би трябвало да са доста близки по качество, но пък 10 Ултра има Лазерен автофокус, който при 11 Про липсва, отделно Широкоъгълната е 20мпх, а за перископа няма какво да говорим... с тези 48мпх дори и дигиталния зуум е страхотен, заради по-добрия (по-хладен) процесор и не на последно място цената от 1150лв. (с доставката). Но щом 11 Про повече те радва и си го поръчал - да си го ползваш със здраве и дано да нямаш ядове. Smile 11 Про разбира се има други предимства, като 2К екран, Хармън Кардън звук, по-голяма батерия на съвсеем малко по-голям екран, Горила Глас Виктус. Но според мен предимствата на 10 Ултра + по-ниската цена е по-удачният вариант. Ако 888 не беше печка, тогава нещата биха били на кантар. Мое мнение разбира се.

Къде се намира 10 ултра за 1150лв с доставката?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#13

@dp4u4umi6ev Заповядай https://tradingshenzhen.com/en/mi-10-mi-...w-charging
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • dp4u4umi6ev
Цитирай
#14

(2021-06-19, 13:22:24)nowhere написа:  @dp4u4umi6ev Заповядай https://tradingshenzhen.com/en/mi-10-mi-...w-charging

Благодаря, а как седят нещата там с митница?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#15

(2021-06-19, 15:59:51)dp4u4umi6ev написа:  Благодаря, а как седят нещата там с митница?

Няма, доставката е 15 евро - Глобъл Приорити и идва до адрес по Спийди. Тотал 592 евро или 1159лв.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • dp4u4umi6ev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)