Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Active 2 дали ще работи с айфон?
#1

Дъщерята иска айфон, но има актив 2 40 мм, дали ще могат да работят заедно. В смисъл основните функции-разговори, съобщения, пулс и крачки, иначе е ясно, че кръвно и екг няма как.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
Аксесоари
#2

С Galaxy watch ,всичко си работеше перфектно ,дори с айфон го ползвах повече ,от колкото със самсунг телефон . Не виждам причина с актива да не работи .
Цитирай
#3

Четох, преди около 1 година, оплаквания от притежатели на iPhone и SGWA2. Твърдят, че батерията на телефоните им падала много бързо.
Цитирай
#4

Аз до скоро ползвах Самсунг S3 frontier сега съм на Ticwatch pro 3 и мога да кажа че с едно и също потребление от както смених самсунга батерията на телефона кара с един час повече на дисплей. Приложението на Самсунга яде ток та се къса и ако се опиташ да го оптимизираш край няма отваряне.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#5

Жена ми ползва тази комбинация - iPhone с Актив 2
Получава нотификации за съобщения, за това кой се обажда но до там, само виждаш, не можеш да отговориш
Крачки, пулс... мери... другото не. Ъпдейт на софтуера на часовника само през самия часовник, с вградения му WiFi
Батерията на часовника кара около два до три дни, тази на телефона не бих казал, че се влияе кой знае колко много.
Като цяло, не е идеално лоша комбинация Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)