Анкета: Ще гласувате ли на новите парламентарни избори? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да и миналия път гласувах, и този път ще
80.00%
60
80.00%
Да, миналия път не гласувах, но сега ще
4.00%
3
4.00%
Не, миналия път гласувах, но сега няма
2.67%
2
2.67%
Не и миналия път не гласувах, и сега няма
13.33%
10
13.33%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ще гласувате ли на новите парламентарни избори?
#1

[Изображение: Izbori-mestni-2021.jpg]

Ще гласувате ли на новите парламентарни избори?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Лично аз смятам да гласувам.
Цитирай
#3

Още не съм решил...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#4

Да, ще гласувам, нямам никакви колебания по този въпрос.
Цитирай
#5

Разбира се

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#6

Гласуването е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО за всеки отговорен човек- никога не съм пропускал гласуване. Рядко моя избранник е печелил, но това е друга тема.

Просто казано- навсякъде и винаги се правят манипулации с гласовете. Реално "честни избори" не съществуват никъде по света. И 90% от манипулациите се правят при ниска активност + платени гласове + много "мъртви души" в списъците- тоест 1:1 ситуацията в БГ. Отивате и гласувате, ако щете и с "не подкрепям никого"- важното е да гласувате и да намалите свободата им за манипулация. Доказано е отдавна, че при избирателна активност от около 70% шансовете да се промени нещо значимо в резултатите са минимални.
Цитирай
#7

Винаги гласувам. И този път ще.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#8

На всички избори гласувам,и сега също.
Цитирай
#9

(2021-06-11, 13:23:18)milen.stefanov написа:  Гласуването е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО за всеки отговорен човек- никога не съм пропускал гласуване. Рядко моя избранник е печелил, но това е друга тема.

Просто казано- навсякъде и винаги се правят манипулации с гласовете. Реално "честни избори" не съществуват никъде по света. И 90% от манипулациите се правят при ниска активност + платени гласове + много "мъртви души" в списъците- тоест 1:1 ситуацията в БГ. Отивате и гласувате, ако щете и с "не подкрепям никого"- важното е да гласувате и да намалите свободата им за манипулация. Доказано е отдавна, че при избирателна активност от около 70% шансовете да се промени нещо значимо в резултатите са минимални.

+1
Цитирай
#10

Откакто имам право да гласувам - ходих един път на кметски избори и от тогава насам никога не съм ходил.
Не виждам смисъл - всички политици са един дол дренки с различни имена на партиите си, но основната им цел е да се докопат до кокала и нищо повече. Смениха са се доста партии да управляват - резултата е един и същ накрая.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#11

Разбира се - за ГЕРБ. Единствената нормална партия.
Цитирай
#12

(2021-06-11, 22:02:19)imthedevil написа:  Разбира се - за ГЕРБ. Единствената нормална партия.

Това не е партия , а е ОПГ Bu .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#13

(2021-06-12, 10:54:13)foxhd написа:  Това не е партия , а е ОПГ Bu .

Цъ, не е ОПГ, а е единствената нормална партия!
Цитирай
#14

(2021-06-12, 11:02:41)imthedevil написа:  Цъ, не е ОПГ, а е единствената нормална партия!

Разбираемо е да ги подкрепяте ако участвате , но това няма как да е партия.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#15

ОПГ е най-меко казано, мафия е истинското определение.
Цитирай
#16

Не е нужно да пишете за кого ще гласувате. Така ще стане пак караница коя партия е по-по-най. Анкетата е за да се види дали ще гласуват или не хората. Важно е да се гласува, за да се минимизира купения вот
Цитирай
#17

Аз ще гласувам за тези които  са най-много анти ДПС настроени. Че както отива сме тръгнали по пътя на измислената държава до нас с втори съофициален език.
Цитирай
#18

Да не сгрешиш с "патрЕотите", че все едно си гласувал за тиквеника от Банкя.Не кълвете на бастун. Карадайъ се изцепва в Турция, патрЕотите се мобилизират, в отговор и ДПС се консолидира и си правят теманета един на друг. Гроб, ДПС и патрЕотите са едно общо ОПГ.
Цитирай
#19

И кой друг остана? На черепа партията ли?
Цитирай
#20

Партии да искаш https://www.cik.bg/bg/ns11.07.2021/registers/per
Цитирай
#21

@imthedevil А защо тя е нормална и другите какви са.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#22

Млади и стари мислете.Никой не ви брои за сливи.Съдбата ви е във вашия избор.Няма да стане турско,а и не турците са проблема.
Проблемът има имена :Делян Пеевски ,Ахмед Доган,Бойко Борисов,Каракачанов,Валери Симеонов,Марешки,и знайна и не толкова друга измет.
Мислете!!!
Цитирай
#23

Не...
Цитирай
#24

(2021-06-12, 19:16:24)4ere6a написа:  И кой друг остана? На черепа партията ли?

Защо не? Wink
Цитирай
#25

Разбира се, че ще гласувам! Задължително!

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)