Анкета: Ще гласувате ли на новите парламентарни избори? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да и миналия път гласувах, и този път ще
80.00%
60
80.00%
Да, миналия път не гласувах, но сега ще
4.00%
3
4.00%
Не, миналия път гласувах, но сега няма
2.67%
2
2.67%
Не и миналия път не гласувах, и сега няма
13.33%
10
13.33%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ще гласувате ли на новите парламентарни избори?
#26

Гласувах на миналите избори, ще гласувам и на тези. Откакто имам право да гласувам - гласувам.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
Аксесоари
#27

@nowhere без твоя приятел, темата опустя.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#28

(2021-06-15, 09:37:00)hazART написа:  @nowhere без твоя приятел, темата опустя.

Има нещо такова, но спокойно, той няма да остави нещата така и ще се завърне. Big Grin
Цитирай
#29

Търси се най-малкото зло, подсказвайте?!.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#30

За когото  и да гласувате, получавате същото  - външно управление и техните интереси. Детските години минаха и вече не гласуваме.  Гледаме си личната крепост. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#31

Служебното правителство добре си върши работата.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#32

(2021-06-17, 12:19:44)hazART написа:  Служебното правителство добре си върши работата.
Коя е тая работа дето я върши добре? И за да не бъда разбран неправилно не харесвам нито едните, нито другите!

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#33

Какво прави всяко правителство/без изключения/ маха чуждите и слага свои!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#34

(2021-06-17, 16:39:04)pepy1 написа:  Какво прави всяко правителство/без изключения/ маха чуждите и слага свои!
 
Сите тези уволнение, че не ни харесват, ще бъдат възстановени след дела. Хем няма да бачка, хем им тече заплатката. Big Grin
Кой ще плаща всичко това? Вие задължените с данъци. Добре ,че не ми отиват данъците в тази пропаднала държава, освен едни 100 лв от Еконт. Халал да са им.  Lol

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#35

@boris.stz махат ортаците, които са помогнали на по-предишното правителство да прави далавери или това те кефи.
Малко да се пречисти системата.
airbus какви дела, как ще бъдат възстановени, кой ще ги възстанови, като няма да спечелят или поне няма да има с кого да се коалират.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#36

Дела за връщане на работа са водени и са печелени при предишните! Сега ще е същото, думите на Алеко Константинов са актуални и днес

… Да ти кажа ли правичката? - И едните, и другите са маскари!… Ти мене слушай, па се не бой! Маскари са до един!… Ама какво да сториш? Не се рита срещу ръжена!… Търговийка, предприятийца, процеси имам в съдилищата – не може. Не си ли с тях – спукана ти е работата! Па и мене нали ми се иска – я депутат да ме изберат, я кмет. Келепир има в тия работи. Хората пара натрупаха, ти знаеш ли? Хубаво, ама като не им клатиш шапка – дявол не може те избра! Тъй е! Аз съм врял и кипял в тия работи, че ги разбирам…

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#37

(2021-06-17, 19:42:07)hazART написа:  @boris.stz махат ортаците, които са помогнали на по-предишното правителство да прави далавери или това те кефи.
Малко да се пречисти системата.
airbus какви дела, как ще бъдат възстановени, кой ще ги възстанови, като няма да спечелят или поне няма да има с кого да се коалират.
Бъркаш колега! Казах че не харесвам и едните и другите, няма какво да ме "кефи".
Да се върнем на въпроса Незнам кой махат, но виждам синдром ЕЖК, т. е. една жена каза. Никой не показа нито един документ! Само приказки. По тази логика, само за примера и за по-голяма драматичност, не иска да обидя никого, ще кажа, че членовете на този форум са леприкони и вечер шият обувки за обущаря. Ще повярва ли някой на голи думи? Имам ли, показал ли съм, доказал ли съм, че всичко което казах е вярно? ЕЖК!
П. П. Супер име за партия!

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#38

Имаме преяли алчни срещу гладни алчни, кое е по-малкото зло, питам отново?.. Не за един прЕател, а да знам, за кого да гласувам...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#39

(2021-06-17, 21:03:26)alexbg67 написа:  Имаме преяли алчни срещу гладни алчни, кое е по-малкото зло, питам отново?.. Не за един прЕател, а да знам, за кого да гласувам...
Абсолютно. Война на мутри. И новите мутри ни убеждават колко са чисти и непорочни, а те изцапани колкото и старите.

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

Гласувате, за да ги "легализирате". Само това чакат и искат от вас, а вие се оправяйте. Системата работи.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#41

Много по-лошо е ако не се гласува.
Който не иска да гласува за никой,
да отбележи, че не си дава гласа за никоя партия
така поне няма да му разпределят гласа
Цитирай
#42

(2021-06-17, 22:05:15)whitehart написа:  Абсолютно. Война на мутри. И новите мутри ни убеждават колко са чисти и непорочни, а те изцапани колкото и старите.

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk

Едни комунисти не искат други комунисти. Да не сте от друга планета. Хората от чужбина го знаят, вие си играете на мутри и чалгари. Wink
Много жалко!

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#43

(2021-06-18, 08:13:16)solo5 написа:  Много по-лошо е ако не се гласува.
Който не иска да гласува за никой,
да отбележи, че не си дава гласа за никоя партия
така поне няма да му разпределят гласа
При отбелязване на квадратчето "неподкрепям никого", гласовете пак се разпределя пропорционално между партийте. И партията с най-много гласове взима най-много % от отбелязалите квадратчето.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#44

Гласувам.

Sent from my Note10+ using Tapatalk
Цитирай
#45

(2021-06-18, 11:21:42)boris.stz написа:  При отбелязване на квадратчето "неподкрепям никого", гласовете пак се разпределя пропорционално между партийте. И партията с най-много гласове взима най-много % от отбелязалите квадратчето.

Какво става с гласа ни, когато отбележим "Не подкрепям никого" в бюлетината?  Прочетете целия материал на следния линк: https://www.actualno.com/politics/kakvo-stava-s-glasa-ni-kogato-otbelejim-ne-podkrepjam-nikogo-v-buletinata-news_566843.html Actualno.com


"Опцията "Не подкрепям никого" е на практика бяла бюлетина". Така програмният директор на Асоциация "Прозрачност без граници" Ваня Нушева, коментира казуса с новата възможност за гласуване на предстоящите президентски избори. "Този вот не отива за никой от кандидатите и не участва в преразпределяне и преизчисляване на резултатите за другите кандидати", коментира още Нушева.
Цитирай
#46

По-добре да крадат нови, отколкото старите, какво ще спечелите, ако крадат все старите, може пък някой от новите да го познавате.
Ние българите сме си мазохисти, ама като гледам резултатите от агенциите, въпреки, че повечето са подкупни, ще има промяна.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#47

Каква промяна, към по-зле ли?
Политиците не са ни виновни, те са като нас, а ние сме скапан народ. Ако бяхме народ на място досега щяхме да си извоюваме начина на живот, който се полага на всеки! Само че ние сме свикнали на шуробаджанащина и все някой друг на ни оправи. Истината е, че няма кой да замени лошата стока! Затова и всички страни ни имат за трета ръка народ, които нямат желание да си оправят държавата.
Да, и на мен не ми харесва, но се огледайте.
Цитирай
#48

Що пък да е по-зле, да не съм проспал новото правителство и да съм пропуснал, какво е станало.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#49

https://www.youtube.com/watch?v=XhAe4lLR8Ms&t=55s

Такава е нашата работа! А ако нямаш човек: " Да го духат бедните!"- Цезар го е казал, в отговор на въпроса на един истински сенатор в римския Сенат, който се провикнал: "Цезаре, а какво ще стане с бедните"

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#50

Решихте ли за кого ще гласувате, че не остана.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)