Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Unpacked 2021 се очаква на 3 август
#76

Баси. Батерията е доста по-голяма от тази на SGW3, а издържа по-малко. Явно наистина Wear OS все още не са достатъчно оптимизирани за часовници.
Цитирай
Аксесоари
#77

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=102006 Ето тема за часовниците.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • Dowper, sapiora
Цитирай
#78


Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#79

Къде изчезна темата за samsung Watch 4

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesko_iotov за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#80

На мястото си е: Samsung Galaxy Watch 4/Watch 4 Classic - Лични впечатления и коментари

 
Цитирай
#81

Вчера разгледах сгъваемите телефони - ми, НЕ. Устройства за early adopters и гъзар-комплексар. Тая сгъвка на екрана дразни много, дори да се абстрахирам от всички останали недостатъци. Има бая торби със сол да изядат, докато устройствата почнат да стават.

Изпратено от Galaxy Tab S7+

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • dessexc
Цитирай
#82

Екстра са си. Smile
Цитирай
#83

Гъзар-комплексар ми звучи многооооооооо крайно. За всеки влак си има пътници. Вече 1 месец ползвам фолд3, и не съжалявам, че го взех, нито обмислям да го продавам. Със сигурност има още неща да се изчистват, но и двата сгъваеми модела на Самсунг, които бяха представени през август заслужават внимание.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


[-] 7 потребители изказват благодарност на gog за това мнение:
  • dan_palma, dessexc, divna, doktorra, NaniG, sapiora, scorceni
Цитирай
#84

(2021-09-19, 08:23:23)kayovas написа:  Вчера разгледах сгъваемите телефони - ми,  НЕ. Устройства за early adopters и гъзар-комплексар. 
.......

Това все едно е написано от клошар-въздухар.
Иначе и на мен не ми харесва, особено в сгънато положение, но не си позволявам да давам определения на настоящи и бъдещи собственици на Фолда.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • dan_palma
Цитирай
#85

Що никой не видя, че бях включил технологични ентусиасти (а.к.а. early adopters), ами се концентрирахте върху провокацията "гъзар-комплексари"? Big Grin Wink Гузен негонен бяга? Живи и здрави!

Жената хареса малкия сгъваем. Чудя се както каква да я пиша...?!?11? Big GrinBig GrinBig Grin

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#86

(2021-09-23, 15:09:46)kayovas написа:  Жената хареса малкия сгъваем. Чудя се както каква да я пиша...?!?11? Big GrinBig GrinBig Grin

Ще прави упражнеието отвори - затвори. Бързо им писва. Това от опит Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#87

Samsung подготвя още едно събитие Galaxy Unpacked. Поканата за Galaxy Unpacked 2021 Part 2 беше публикувана в YouTube, като то ще се състои на 20 октомври.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dowper, sapiora
Цитирай
#88

Новия видеоклип показва три малки извънземни същества в шапки с логото на Samsung Galaxy, които избират цветовете на дрехите си, използвайки огромно компютърно Galaxy Studio. Има вероятност, че на Galaxy Unpacked Part 2 Samsung ще ни покаже само Galaxy Z Flip 3 и Galaxy Z Fold 3 в нова цветова гама.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)