Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, притежавам Realme 6 pro. Питането ми е относно за записване на номера в сим картата, не ми предлага запис в сим карта .Само телефон и профил, пропускам ли нещо, настройки? За Волте разбрах, докато не ги продава и оператора, няма да има. За мен е голям недостатък.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ako е с Google Dialer-a - не може в сим картата.
Цитирай
#3

А как се разбира с какво е ?!
Цитирай
#4

Погледни в инсталираните приложения, там се вижда версия и т.н... инфо.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

Google Dialer не намирам такова приложение. Явно е с друго название.
Цитирай
#6

Много вероятно системните да са скрити, честа практика, но без да виждам интерфейса само си гадая... Ако можеш ги задай да са видими, ако не - с някой файл експлорер от Стора могат да се видят, като част от типа, който искаш да разглеждаш/обработваш.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#7

Копирах ти текста,на регион Турция часа не се променя.

Регистър на надстройките
[Персонализации]
Персонализирайте потребителския интерфейс, за да го направите свой
• Предлагат се три стила в Тъмен режим: Засилен, среден и лек; тапетите и иконите могат да се регулират в тъмен режим; контрастът на дисплея може да се регулира автоматично към околната светлина.

[Подобрена производителност]
• Добавено е „Оптимизирано нощно зареждане“: Използва се AI алгоритъм за контрол на скоростта на зареждане през нощта, за да удължи живота на батерията.

[Стартиране]
• Вече можете да премахнете папка или да я комбинирате с друга.

[Сигурност и поверителност]
• Вече можете да включите или изключите Заключване на приложение в Бързи настройки.
Информация за спешни случаи: Можете бързо да покажете личната си информация за спешни случаи на лицата, които реагират първи. Информацията може да се показва дори когато екранът ви е заключен.

[Комуникации]
• Можете да споделите вашата персонална точка за безжичен достъп с други чрез QR код.

[Камера]
• Добавена е функцията за ниво и решетка, за да ви помогне да композирате видеоклипове.

[realme Lab]
• Добавена е „Капсула на съня“, за да се ограничи използването на телефона за по-добра почивка и сън.
Цитирай
#8

Имам питане, към тези които имат 6 про. При снимане на видео, екрана ми след време все едно загасва. Не мога да разбера на какво се дължи .
Цитирай
#9

Опитай с изчистване кеша на приложението.

 
Цитирай
#10

(2021-06-14, 14:23:37)charliii написа:  Здравейте, притежавам Realme 6 pro. Питането ми е относно за записване на номера в сим картата, не ми предлага запис в сим карта .Само телефон и профил, пропускам ли нещо, настройки? За Волте разбрах, докато не ги продава и оператора, няма да има. За мен е голям недостатък.
За запазване на контакти в СИМ карта можеш да ползваш това приложение,записва от телефона на картата.
https://play.google.com/store/apps/detai...n_US&gl=US
Google dialer- https://play.google.com/store/apps/detai...n_US&gl=US

Huawei P30
Цитирай
#11

Това наистина почва да ме дразни, дисплея намалява яркостта след 15 секунди на видеозапис. Замислям дали да не го дам за рекламация, иначе за тези пари е чудо, дайте съвет .
Цитирай
#12

Искам да попитам, дали екрана на Realme 6 pro може да се активира с почукване, както и да се гаси по този начин?

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)