Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Свързване без HiSuite
#1

Колеги преди свързвах телефона към Лаптопа и ми излизаше като флашка имах достъп до всички файлове.
Сега откакто сложих нов Win10, не мога да го свържа с Компютъра , свързва се само чрез инсталирането на HiSuite но работи само чрез HiSuite.
И един вид не ми излиза като флашка и нямам достъп до всичко което ми трябва. Пробвах какво ли не но нестава.
Колеги ако можете да кажете как е при ваз и как да го оправя да е като преди като Флаш памет.
При използване на USB давам прехвърляна на файлове или там MTP, имам опция на програмиста.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
Аксесоари
#2

Виж от настройки-опции за разработчици(трябва да се активира като отидеш на "за телефона-и на номер на версията"почукаш"7пъти и се активира)после слагаш отметка,както е на снимката.Другия начин е като го включиш към лаптопа и издърпаш на долу,на известия,и на знака на USB маркираш,и ти излиза опция за прехвърляне на файлове.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#3

Да колега но пак не става преди ставаше но сега не. На снимката е точно като твоята и винаги като го включа към ПЦ-то давам опция за прехвърляне на файлове. И пак не става Единствено само чрез HiSuite става, незнам май е от Windowsa 10 21H1.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#4

Аз съм с Windowsa 10 PRO 21H1 и телефон P30 EMUI 11 и си се свързва,прехвърлям си файлове без проблем.
Цитирай
#5

Пробвай да преинсталираш драйверите за телефона, ако ли не пробвай да изтриеш hisuite.
Цитирай
#6

Виж в контрол панел-устройства и принтери дали го има като устройство,ако го няма натисни добави(телефона да е свързан),ако го има можеш като го маркираш,и с десен бутон да пуснеш''отстраняване на неизправности'' или да го примахнеш и да го добавиш на ново.
Цитирай
#7

ДА благодаря ви Колеги засега все още нестава Пробвах като изтрия HiSuite и пробвам без него но нестава. Сега Пробвах и го намирам като устройство в Контролен панел - устройства и принтери. И там седи с жълт удивителен , давам му да отстрани грешките и ми изписва Устройството MTP няма драйвер и после нищо не става.
Откъде да си изтегля драйвер за Win. 10, драйвера нее ли HiSuite програмата, не намирам други.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#8

Пробвай от тук
Цитирай
#9

@the_brave Оправили се проблема?
Цитирай
#10

НЕ но като сложа друг Windows 10 ще се оправи от Windowsa е проблема. Защото преди и аз не съм имал такива проблеми.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)