Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с известията
#1

Здравейте колеги, телефона е xiaomi mi 10( чиста версия) . Проблема, който не мога да а отстраня е забавеното пристигане на известия  или въобще не пристигат . Ползвам няколко акаунта в Gmail, трябва всеки път да вляза в пощата за да разбера дали имам имейли. Много рядко излиза известие за пристигнал имейл . Помагайте , моля 

Поздрави

Huawei P20
Цитирай
Аксесоари
#2

Ползвам 2 Gmail акаунта и 1 Yahoo и нищо повече освен да ги впиша не съм правил, и получавам известия на момента. Друго, за което се сещам е в Settings > Apps > Manage apps > Gmail > Autostart трябва да ти е по подразбиране включено, по-надолу на Battery saver вместо MIUI Battery saver избираш No restrictions. След това избираш Recent apps избираш и задържаш върху Gmail и най-отгоре катинарчето.
Sync frequency е на 15 минути по подразбиране. По-малко не може.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#3

Всичко това съм го направил, и въпреки всичко имейлите са видими само ако отворя приложението. Ще чакам 12.5 и ще направя хард ресет , дано се оправи

Huawei P20
Цитирай
#4

в настройките на синхронизация да не е избрано само WIFI?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)