Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola g30 messenger
#1

Здравейте, взех тази моторолка и за сега съм доволен, обаче имам проблем с месинджъра, забиват ми уведомленията и ги получавам със закъснение, как мога да оправя този проблем.
Да споделя че съм му сменил звука на нотификацията и съм задал от системата и съм му дал да излизат като балончета.

Изпратено от моят moto g(30) с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-06-17, 08:31:57)Mad_Bastard написа:  Здравейте, взех тази моторолка и за сега съм доволен, обаче имам проблем с месинджъра, забиват ми уведомленията и ги получавам със закъснение, как мога да оправя този проблем.
Да споделя че съм му сменил звука на нотификацията и съм задал от системата и съм му дал да излизат като балончета.

Изпратено от моят moto g(30) с помощта на Tapatalk
Има ли вариант, да сте поставили приложението за оптимизиране на разхода на батерия и спиране на фоновия режим?

Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Махни горните две неща и ще се оправи .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#4

Не съм го поставил за пестене на енергия или поне аз не виждам, днес му върнах заводските настройки... Ще пиша ако се е оправил
Цитирай
#5

(2021-06-18, 19:31:11)Mad_Bastard написа:  Не съм го поставил за пестене на енергия или поне аз не виждам, днес му върнах заводските настройки... Ще пиша ако се е оправил
Ихаа, чак на заводски настройки. Доста радикално решение.


Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Според мен ще си загубиш времето с този хардресет. Моята Моторола 4г не успях да я накарам да ми пуска навреме съобщенията от вайбър - първото ако дойде по някаква случайност, но после заспива.
Според мен софта си е такъв - имам чувството, че приспива интернета при загасен дисплей и през определен период прави рефреш и получаваш дадените нотификации.
Цитирай
#7

Не се изказах правилно, имах предвид деинсталиране и инсталиране на приложението.
Цитирай
#8

(2021-06-19, 07:06:26)Mad_Bastard написа:  Не се изказах правилно, имах предвид деинсталиране и инсталиране на приложението.
Е така може. Фабрични настройки на телефона си е доста сериозна стъпка, за такъв малък проблем.
Полу- чистият андроид, инсталиран на телефон Motorola, прави някакви такива забавяния на известията.
Все пак влезте в настройки за батерия и проверете, какво е зададено на самото приложение.
Ако е зададена опция - оптимизиране или запазване на батерията, с известия ще има такива забавяния или отлагане във времето.


Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Аз мисля че няма пуснат оптимизатор[Изображение: dc9eb2d9f9af33b73e1b920599fafecd.jpg]
Цитирай
#10

(2021-06-19, 20:16:47)Mad_Bastard написа:  Аз мисля че няма пуснат оптимизатор[Изображение: dc9eb2d9f9af33b73e1b920599fafecd.jpg]
Адаптивна батерия, не е ли включено, това е опцията за оптимизация при тези телефони?

Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Да оправи се, благодаря!
Обаче друг проблем ме мъчи, някакси звуците на фейсбук са свързани с тези на звъненето, а не с тези на системата и аудиото и ме дразни, даже като цъкна иконата след 1сек ми издава някакъв звук как да го реша това?
Цитирай
#12

(2021-06-25, 07:55:04)Mad_Bastard написа:  Да оправи се, благодаря!
Обаче друг проблем ме мъчи, някакси звуците на фейсбук са свързани с тези на звъненето, а не с тези на системата и аудиото и ме дразни, даже като цъкна иконата след 1сек ми издава някакъв звук как да го реша това?
Не разбрах, какво точно искате да промените?

Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Искам да ги изключа, защото не искам да чувам звука всеки път като лайквам
Цитирай
#14

(2021-06-26, 13:28:17)Mad_Bastard написа:  Искам да ги изключа, защото не искам да чувам звука всеки път като лайквам
Влезте в настройки на приложението. Вижте информация за звук и известия и спрете, каквото не искате.

Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

Напълно съм забравил че и в приложението имаше чавка за звуците, щом ми го казахте веднага го отстраних този проблем.
Благодаря!
Все пак съм да споделя мнение че съм много доволен от телефона, кристален дисплей, ясен разговор даже като го държа с рамо другите ме чуват микрофона му е добър, батерията държи средно от 4 до 6 дена.
Цитирай
#16

(2021-06-26, 16:42:21)Mad_Bastard написа:  Напълно съм забравил че и в приложението имаше чавка за звуците, щом ми го казахте веднага го отстраних този проблем.
Благодаря!
Все пак съм да споделя мнение че съм много доволен от телефона, кристален дисплей, ясен разговор даже като го държа с рамо другите ме чуват микрофона му е добър, батерията държи средно от 4 до 6 дена.
Супер. Мисля, че е на прилична цена, която предоставя добро качество, според вашето мнение.
Успех с използването.

Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

Не разбрах аз след като се изключи адаптивната енергия ще заработят аповете без проблем и това иде реч оптимизацията - адаптивната енергия ?

Защото има и друг начин да се спре опитмизацията - отиваме на НАСТРОЙКИ -->> БАТЕРИЯ ---> ДЕСЕН ЪГЪЛ има меню натискаме и излиза battery optimization ----> Натискаш ,че не желаеш - not optmized ---> Всички приложения и гледап кое сложено да се оптимизира и може ръчно да го махнеш . Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)