Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi mi 10t, mi 10t lite или mi 11 lite
#1

Здравейте,
колебая се кой от трите модела да избера. Mi 10t lite ми допада като дизайн и не се различава съществено по параметри с 11 lite. 11 лайт е по-нов, но пък с малко по-слаба батерия в сравнение с 10т лайт. 10т пък е с алуминиев корпус иначе не мога да преценя като параметри дали си заслужава 100 лв. по-висока цена (ще преподписвам с оператор) Моля за мнения и съвети, тъй като съм лаик в областта Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако гледаш 11lite се насочи към 5g версията. С по-бърз и икономичен процесор е, което донякъде неутрализира по-слабата батерия.
Иначе десетките са IPS екран, 11-ката е с AMOLED. След две години с AMOLED не бих се върнал на IPS

Изпратено от моят Mi 9 Lite с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на xatamoto за това мнение:
  • amica
Цитирай
#3

Xiaomi Mi 11 Lite 5G е с AMOLED, Android 11, Snapdragon 780G, стерео звук, 4250mAh

Xiaomi Mi 10T е с ips, Android 10, Snapdragon 865, стерео звук, 5000mAh.
Xiaomi Mi 10T Pro е същия, то с по-добра камера.

Xiaomi Mi 10T Lite е с ips, Android 10, стерео звук, Snapdragon 750G, 4820mAh.
Последният го отпиши, ако искаш по-добра батерия и процесор Mi 10T, ако искаш AMOLED Mi 11 Lite 5G, ако ще взимаш, че е по-добър.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

(2021-06-17, 10:57:28)xatamoto написа:  След две години с AMOLED не бих се върнал на IPS

След над 2 години с Амолед се върнах на IPS и няма драми
Цитирай
#5

Благодаря за отзивите! В крайна сметка се спрях на 11 лайт 5г. МИ 10Т ми се стори доста тежък.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)