Анкета: Кога за последно си купихте таблет? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Преди няколко месеца
13.64%
9
13.64%
Преди 1г. някъде
6.06%
4
6.06%
Преди 2г. някъде
6.06%
4
6.06%
Преди 3г. някъде
0%
0
0%
Преди повече от 3г.
15.15%
10
15.15%
Много отдавна беше, вече не помня
22.73%
15
22.73%
Досега не съм си купувал таблет
36.36%
24
36.36%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кога за последно си купихте таблет?
#26

От около седмица съм с Galaxy Tab 7 Pro. Все още му разучавам всички благинки. Взех го заради ръкописното водене на бележки, но се оказа много полезен в редица други сценарии. Добавих клавиатурата за таблета на Samsung + една logitech, която се връзва на 3 устройства едновременно.

Много съм доволен! Толкова много начини за подобряване на продуктивността. Вече дигитализирах бележките, които водя и се отървах от досадните тетрадки. Скицирането на идеи е удоволствие! Тепърва намирам приложение на DeX.

Таблетите имат смисъл в едно по-разширено ползване, не само за нещо средно между телефон и ноутбук. Чудесни са за артисти, студенти, за бизнес задачи и в допълнение: за забавление.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай
Аксесоари
#27

От архива, за който не е гласувал. Освен, че Apple най-вече и Samsung доминират при таблетите, Google и OnePlus пуснаха техни.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#28

Ха, мисля че единствено ние българите използваме таблетите за развлечение. Всички останали ги използват за обучение!

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#29

Последният засега е от ноември, ако не греша - Galaxy S8+. Върши страхотна работа, а стилусът е безценен.
Цитирай
#30

Последно купих таблет 2018та Айпад 11 про, използват го само и единствено децата да играят игри, работи безупречно и не е мръднал.
Но никога не е влизал в употреба от мен. Така и не им разбрах целта. Иначе с деца той дава доста "тишина"Smile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#31

Аз таблети не купувам, от аедно ми дават на две години. Оп излъгах, веднъж купих на майка един 10 и нещо инча.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)