Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Рестартиране във Fastboot mode
#1

Здравейте, тия дни се появи проблем с на сестра ми телефона (Redmi Note 8T). Рестартира се във Fastboot mode когато си поиска. Прави го през деня 2-3 пъти може би. Оправя се след задържане на Power бутона + Volume up. Какъв може да е проблема, аз съм с второ редми в момента и никога не се е появявал такъв проблем. С версия MIUI 12.0.1.0 Stable е в момента.
Като решение виждам отключване и флашване на Xiaomi.eu. Вие какво ще предложите ?

(2021-06-17, 14:31:17)nedko1999 написа:  Здравейте, тия дни се появи проблем с на сестра ми телефона (Redmi Note 8T). Рестартира се във Fastboot mode когато си поиска. Прави го през деня 2-3 пъти може би. Оправя се след задържане на Power бутона + Volume up. Какъв може да е проблема, аз съм с второ редми в момента и никога не се е появявал такъв проблем. С версия MIUI 12.0.1.0 Stable е в момента.
Като решение виждам отключване и флашване на Xiaomi.eu. Вие какво ще предложите ?

Открихме проблема, бутона за намаляване на звука задържа и при натискане на Power бутона се рестаритра тът фастбуут.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedko1999 за това мнение:
  • suffer
Аксесоари
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)