Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до 1000 лв.
#1

Здравейте,
собственик съм на Huawei P40 Pro, на по-малко от година, но за съжаление установих, че не мога без гугъл плей и си търся нов апарат.
Бих искал да има: Гугъл плей (задължително); батерия 5000 mAh; хубави камери (задължително); безжично зареждане; хубав дисплей, който се вижда и под слънчева светлина добре; да има периферия за него (скрийн протектори и кейсове).  Това е общо взето.

Личната ми дилема е Xiaomi или Самсунг, но понеже не съм много на "ти" с мобилните апарати съм сигурен, че ще изпусна нещо като опция. Никога не съм ползвал iOS, а и за Iphone бюджета няма да е достатъчен (най-вероятно).

Моля за всякакви мнения и препоръки, ще са ми много от полза!
Знам, че тук има хора с доста сериозни познания в тази сфера, предварително благодаря за всички качествени съвети!
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако намериш Xiaomi Mi 11 за тези пари според мен ще е оптималната покупка. В А1 например е около тази цена с договор, предполагам и при другите оператори е така. Това естествено, ако имаш опция така да го вземеш. Самсунг в този бюджет или стар флагман, или някой средняк.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай
#3

Xiaomi Mi 10T Pro, Poco F3.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

(2021-06-17, 15:12:01)kutinchev написа:  Здравейте,
собственик съм на Huawei P40 Pro, на по-малко от година, но за съжаление установих, че не мога без гугъл плей и си търся нов апарат.
Бих искал да има: Гугъл плей (задължително); батерия 5000 mAh; хубави камери (задължително); безжично зареждане; хубав дисплей, който се вижда и под слънчева светлина добре; да има периферия за него (скрийн протектори и кейсове).  Това е общо взето.

Личната ми дилема е Xiaomi или Самсунг, но понеже не съм много на "ти" с мобилните апарати съм сигурен, че ще изпусна нещо като опция. Никога не съм ползвал iOS, а и за Iphone бюджета няма да е достатъчен (най-вероятно).

Моля за всякакви мнения и препоръки, ще са ми много от полза!
Знам, че тук има хора с доста сериозни познания в тази сфера, предварително благодаря за всички качествени съвети!
Случайно да имаш интерес към Oneplus 8 Pro (аз имам мераци за P40 Pro)?
Цитирай
#5

Нямам интерес към Oneplus 8 Pro, благодаря колега.
В крайна сметка си викнах Mi 11, чакам го другата седмица.
Благодаря на всички за съветите!

imthedevil - като ми дойде Xi-то ще продавам Huaweia, ако имаш интерес пиши на ЛС.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)