Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте колеги,

Загледал съм въпросния часовник и искам да питам някой от Вас има ли го за да изкаже малко лични впечатления. Досега съм с mi band 4 и съм доволен, но ми се иска да мина на часовник. Няма да го използвам за спорт като цяло.

Благодаря

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, аз го имам от 3 месеца, какво те интересува?
Цитирай
#3

(2021-06-21, 09:50:36)emil11 написа:  Здравей, аз го имам от 3 месеца, какво те интересува?

За да не отварям нова тема можеш ли да кажеш каква е разликата с обинковения Amazfit GTS 2 (дали може да се говори през него, дали може да измерва надморска височина, колко време издържа батерията...) ? Ако се сетиш за още нещо полезно ще се радвам да споделиш  Smile
Цитирай
#4

Аз по ревюта придобих представа за функциите и мисля, че ще ми допадне. Дисплея как се вижда на слънце? Ярък ли е? Мисля, че резолюцията му е една идея по-слаба от нормалния GTS 2. Виждат ли се пиксели?

Благодаря

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Предишния ми часовник беше Amazfit Pace с трансрефлектиран дисплей и се виждаше чудесно на слънце, тук е по-зле. Не съм ползвал Amazfit GTS 2 за да видя разлики, през минито не може да се провежда разговор, може само да видиш кой те търси и да му затвориш. Няма gps, батерията при мен издържа около 10 дни, мери сатурация, пулс, стрес, управляваш музика. Пиксели не съм видял, работата ми е пред компютър не съм навън, за мен се вижда добре за амолед дисплей. За мен водещото при купуването беше сатурацията, да ми отключва телефона и теглото. Стария часовник го усещах при спане беше 45 гр. този е 20 гр. и не го усещам, може да се къпеш със него. Подържа до 4 циферблата, като 2 са изменяеми можеш да сменяш какво да показва на отделните менюта, циферблати има много сигурно са над 100. Аз го ползвам с notify for amazfit има повече възможности от zepp. Amazfit Pace го смених от скука, ака сега пуснат лек часовник с трансрефлектиран дисплей ще си го купя за мен е по-добрия вариант. Тук екрана може да светва при повдигане на ръката има и aod вариантите са два цифров или стрелки може да се настройва кога да е включен (при постоянно включен батерията държи 4 дни), аз се нарадвах и сега е изключен, вибрацията е една идея по-слаба от предишния но е достатъчна, имам аларма сутрин сложил съм вибрацията на най-ниска степен и си ме буди без проблем. Не съм спортист и не съм пробвал тренировките дори не съм пускал някоя, Amazfit Pace разпознаваше тренировка (при мен ходене и предлагаше да я пусне, тук го няма) има хронометър, обратно броене, показва ми всички съобщения от телефона. Преди него бях взел Honor band 6 продадох я, вибрацията беше ужасна не се усеща, отключването на телефона беше само за Honor, малко циферблати не винаги мереше сатурация, тук няма проблем, мери я вярно, имам апарат и съм сравнявал. Сега е удобен момент за покупка от Али склад Полша, Чехия, Франция с купони може да се вземе за около 80 долара. Ако държиш на разговори Amazfit GTR 2 или Amazfit GTS 2, ако батерията има значение категорично Amazfit GTR 2, но цените са други 158 долара. За моите нужди минито е идеален като цена и функции. Ако не бързаш днес обявиха Mi watch revolve active за 135 долара.
[-] 3 потребители изказват благодарност на emil11 за това мнение:
  • BlackBone, milstan, scenic
Цитирай
#6

Преди няколко дена купих часовника. Доволен съм. Ако има желаещи мога да отговарям да въпроси.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на BlackBone за това мнение:
  • ronzito_130, suffer
Цитирай
#7

След няколко дена работа с часовника в нотификацията на приложението zepp пишеше watch is connected. Сега пише Attention the app is running in foreground. Явно съм дал някое разрешение в повече, но не мога да открия кое. Някой с идеи?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

В Zepp, profile, settings и може да се махне отметката на разрешението.

Samsung A52s 
[-] 1 потребител изказва благодарност на ronzito_130 за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)