Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте,

Някой има ли с Pixel 4a 5G на Теленор?
Нещо дотук не хванах 5G. Според каратата на сайта им съм в зона с много добро покритие.
Единствената настройка, която видях е да се избере предпочитано 5G.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-06-20, 18:02:17)OTBOPKOTO написа:  Единствената настройка, която видях е да се избере предпочитано 5G.

Единствената настройка трябва да е в модема на телефона и да е разрешено да се ползва 5г по нашите ширини. На този етап това в телефоните пиксел не е направено, няма и да стане скоро.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#3

За съжаление телефоните ни не се предлагат официално в страната и поради тази причина нямат 5G поддръжка.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#4

Видях подобна тема в редит. Някакъв от Холандия(държава в която също не се продава официално) каза, че са им пуснали 5G.
Естествено, Холандия е далеч по-близо във всяко отношение до "официалните" държави, та тука ще си чакаме. Ясна е работата значи. Мерси за отговорите. https://www.reddit.com/r/GooglePixel/com...by_google/
Цитирай
#5

(2021-06-23, 09:37:24)OTBOPKOTO написа:  Видях подобна тема в редит. Някакъв от Холандия(държава в която също не се продава официално) каза, че са им пуснали 5G.
Естествено, Холандия е далеч по-близо във всяко отношение до "официалните" държави, та тука ще си чакаме. Ясна е работата значи. Мерси за отговорите. https://www.reddit.com/r/GooglePixel/com...by_google/

Може и на нас "скоро" да обърнат внимание, но не се надявам много. Нямам нужда от 5G но пък при положение, че апарата има тази възможност, щеше да е хубаво да имаме.

OnePlus X - Pixel 5
[-] 1 потребител изказва благодарност на Martin_VN за това мнение:
  • OTBOPKOTO
Цитирай
#6

Точно това е и моето виждане. Едно, че заради короната съм доста повече вкъщи и телефон почти не пипам, като имам на разположение компютър и друго, че 4G ми е предостатъчно като скорост когато все пак ми потрябва мобилен интернет. Но пък верно някак гложди, че нещо е непълно така.
И аз така не вярвам скоро изобщо да се сетят за нас, гледайки списъка колко държави още ги няма.
Цитирай
#7

Има вариант за подкарване на 5G на руутнати Pixel 4a 5g и Pixel 5. Аз поне успях за картата ми на Виваком - изкара си иконката на 5G (не че нещо впечатляващо като скорости постигнах де, но все пак). На А1 обаче не се закача за 5G, все още не мога да открия защо.
Цитирай
#8

5G на А1 работи доста добре на Pixel 4a 5G...Тествах в Южния парк в София. Достигат се скорости от над 700 Mbps даунлоуд к над 100 Mbps ъплоуд. Доволен съм! 





Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на Cskarev за това мнение:
  • bhayduko
Цитирай
#9

Как го активира,аз съм със същия модел и не тръгва?
Цитирай
#10

Ами трябва root и да се мине през инсталиране на модул в Magisk (има детайлна инструкция във форума за Pixel 4a 5G на XDA Developers).
Цитирай
#11

Първите ми впечатления от 13 са изключително позитивни. 
Свея да твърдя, че телефонът стана осезаемо по-бърз, а батерията си държи като преди

Google Pixel 6a
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)