Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Google спира многократно"
#1

3дравейте,
пиша в обща тема за проблеми с Андроид, тъй като вероятно има по голям шанс някой да помогне.

Телефонът ми е MiMix3 от днес започна да ми излиза постоянно съобщение на началния екран "Google спира многократно". След опциите "Подаване на сигнал" и отказ продължава да излиза непрестанно. Резюмето на показаната грешката е дълго но започва така:

com.google.android.apps.gsa.tasks.m: EXCLUSIVE background task UPDATE_HOTWORD_MODELS crashed.
at com.google.android.apps.gsa.tasks.n.ga(SourceFile:7)

и надолу дълъг списък с подобни грешки в android.apps. С рестарт не се оправя, не знам и да се е обновявал Андроида или някое приложение.
Андроида е 10  QKQ1.190828.002, MIUI Global 12.0.2

Ако някой може да помогне, ще бъда благодарен!
Цитирай
Аксесоари
#2

Да и при мен е така.HUAWEI p9 стар модел.Това стана след последния ъпдейт.Нека някой по запознат да каже, какъв е проблемът,дали е от последния ъпдейт?
Цитирай
#3

Има нов ъпдейт на гугълските работи и са осрали нещо. По чуждите форуми доста се оплакват.
Деинсталирай последната актуализация на приложението Google.
Цитат от руски форум:
"Днес много потребители на Android, и по-специално моите колеги, които работят с телефон Xiaomi, постоянно получават грешка: Приложението Google отново се срина. В момента в официалната форма на техническата поддръжка на Google и Android има тема с молби, че грешката на телефона е извън мащаба и това подсказва, че проблемът е масивен."

Источник: https://www.nibbl.ru/android/oshibka-v-p...-sboj.html

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • bobi700402, engpasev
Цитирай
#4

След ъпдейт на това приложение,проблема се отстранява.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

Благодаря! Мислех, че е само при мен проблема и нещо се е объркало.
Цитирай
#6

И на Samsung J7 2017 от сутринта беше така.Деактивирах го,актуализирах след това и се оправи
Цитирай
#7

Решение на проблема.
[Изображение: f613fa104a01.jpg]

 
Цитирай
#8

При мен се оправи като деинсталирах ъпдейт-а na WebView.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#9

Актуализация на Хрома оправя нещата.

Samsung galaxy J5
Цитирай
#10

Да, аз премахнах актуализациите на хрома и после пак го актуализирах и се оправи!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)