Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

блокиране на международни разговори А52
#1

Здравейте,имам Самсунг А52 и от известно време непрекъснато ми звънят международни номера. Блокирала съм непознати и скрити номера,ходих до Мтел да ми блокират международни повиквания-уж го направиха,но тормоза продължава.Опитах се аз от телефона да блокирам международните,но ми иска парола,която аз не съм слагала и не е 0000 и 1234.....Има ли някое приложение,което да е добро и да инсталирам,за да ги блокирам? На всички телефони досега като дам в настройките блокиране на непознати и скрити номера не са ми звъняли,а сега ги блокирам и кодовете на държавите и продължават:disappointed:Моля за помощ-какво да направя ,за да спрат да ми звънят-не водя никакви международни разговори и искам да ги блокирам....

Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

От оператора (чрез barrings) може да се блокират само изходащи международни.

Блокиране от менюто на телефона може само по-точен номер, но не и по маска (примерно "+44" или "+49* ").

Тази Stop Call Me работи и мисля, че ще Ви е от полза.
В White List добавете mask +359
В Settings включете Block all except whitelist

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#3

(2021-06-22, 21:28:20)Чо :) написа:  От оператора (чрез barrings) може да се блокират само изходащи международни.

Блокиране от менюто на телефона може само по-точен номер, но не и по маска (примерно "+44" или "+49* ").

Тази Stop Call Me работи и мисля, че ще Ви е от полза.
В White List добавете mask +359
В Settings включете Block all except whitelist

Благодаря,ще го пробвам Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)