Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P40 pro vs Mi 10
#1

Здравейте, до 1-2 дни трябва да взема един от двата телефона. Ще се използва за социални мрежи и леки приложения, нищо с което не може да се справи и телефон от нисък клас. Най ме интересуват камерите - предни, задни, видеозаснемане и като цяло кой от двата е по-добър в това отношение.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не те притеснява липсата на google услугите, то гласувам за p40 pro.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#3

Мисля, че ще свикна. Гледах сравнения на камерите и учудващо, в някой случаи ми10 е доста по-добре.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#4

Няма такъв случай, ми10 е недоразумение, в Европа се продава версия с 1 сим карта, ако не знаеш.

П40 про е с по-добри камери, може да му се сложат гугъл услуги, но просто е с неясно бъдеще.

На вратата чука, андроид12, а той си седи още на 10. С хармонито най-вероятно няма да има метод за инсталация на GMS.
А разните виртуалки - не ме кефят мен лично.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • solo5
Цитирай
#5

Честно казано на някой нощни видеа ми10 го изяжда. Все пак поръчах п40 про, слабост ми е марката, а и самия телефон по го усещам мой.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)