Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От LG .... към ?
#1

След като LG няма да правят повече смартфони към коя марка ще преминете и защо ?
[-] 2 потребители изказват благодарност на kiril271 за това мнение:
  • Dowper, oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще кютаме с тия докато може.
Все ще има още някой модел непродаден.
Последния V60 има обяви за малко над €400, разопакован и неупотребяван.
Батерия убиец. Samsung S20-21Ultra само могат да се срамуват откъм батерия... Освен ако не са със Snapdragon, там нещата са добре.
G8X и B50 също засрамват Самсунг.
А G8s е равностоен по SOT , ако не и малко по-добре от S10-20, въпреки, че той е с по-малка батерия.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 3 потребители изказват благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • DoryanY, ganchev, Marto.g
Цитирай
#3

Аз си напазарувах G8x и Wing и скоро нищо не ми трябва. Ще карам с тях ,докато мога.

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • Marto.g, oxuboxu
Цитирай
#4

Аз в близката 1 година ще си карам с Велвета. Уникално добър телефон, много съм доволен. Иначе след това не знам, бих си взел уанплюс, доскоро имах техен модел и беше чук.

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • ganchev, oxuboxu
Цитирай
#5

И аз съм с LG G8s и съм много доволен и ще го ползвам още време ....идеята на темата е след това към коя марка ще преминете след wing ,velvet и v60 защото след 1-2 години последните модели на LG ще са остаряли и не за времето си.
Цитирай
#6

Ами единствено на Самсунг може да мина ,но само ако е със Снапдрагон. Иначе не. Другите марки не ме интересуват.

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#7

Аз мисля към шаоми и по-конкретно към поко. Стига да не продължават да им махат екстри и нарочно да ги бавят софтуерно.
Цитирай
#8

(2021-06-26, 01:42:20)DxV_pRo написа:  Аз мисля към шаоми и по-конкретно към поко. Стига да не продължават да им махат екстри и нарочно да ги бавят софтуерно.
Аз имах xiaomi mi8 и е перфектен телефон сега жената го ползва но тогава флагманите им бяха по 700лв сега са по 1700 разцъкай преди да го купиш защото има едни реклами в менюто в галерия къде ли не
Цитирай
#9

Не е проблем, спират се рекламите.
Цитирай
#10

(2021-06-26, 13:52:40)drakkar написа:  Не е проблем, спират се рекламите.

И мен не ме притесняват рекламите. По-скоро проблемите им с новата версия на miui и андроид 11 конкретно при poco f2 pro доста омазаха положението. А при f3 липсва жака и дисплея е пробит, така че не ме устройва.
Цитирай
#11

Аз се чуда за realme GT в момента са както бяха xiaomi в началото за под 800лв SD888 но до другата година и те могат да преминат границата над 1000лв
Цитирай
#12

Аз ще карам с G8s докато мога и след това се връщам на V20 Big Grin И преди съм го правил от Поко 1 се върнах на V20 и е в пъти по- добър от Покото.
Иначе майтапа на страна, но нямам намерение да наливам пари нито на Хуауей, нито на Самсунг, нито на Шаоми. Гугъл страшно ме ядосаха с правенето на всичко платено, с некадърния си софтуер, с криенето на настройки и с наглостта си... Та най- вероятно ще взема някое китайче от тези, които все още не са си повярвали като Шаоми.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev, Victormihov
Цитирай
#13

При мен ситуацията е такава.След като в началото на година моя v20  му "сгънаха" камерите и някакъв чип от платката който ги управлява.Или накратко селфи камерата отказа и промяна на цветовото предаване и избиване на белия баланс на основната камера.Да рядко се случва ,но този проблем го има при v20/справка youtube и форуми/.Но според мен това е нормално и аз благодаря на v20  за тези  4 години ползване в които съм му "изпържвал" видео сензора за заснимане в 4К на концерти,рокфести и събития с голяма продължителност на снимане non stop.Едно голямо благодаря.И въпреки повредения му сензор го продадох за 150лв на меломан,който го взе да слуша качествена музика.Човека беше наясно какво взима....за разликата от поне 90% от потребителите в Б-я който не познават LG марка.След това мигрирах към HUAWEI P30 Pro,който ползвам като основен телефон.Имам преки сравнения с v20 и мога да кажа,че Р30-та снима много по добре като снимка и има уникална батерия.Но в другата си част и моята слабост видео заснимането мога да кажа че са на кантар и с лек превес на huawei при стабилизацията и малко по малкия шум при видео.Но в другата част,която касае мен при запис на концерт...аудио записа.HUAWEI при аудио потока е много зле дори в сравнения на вече стария v20.Дори музиката която си пускам на една блутут колонка в къщи,няма нищо общо с тази от v20.QUAD DAC е нещото което "убива" всичко на тема аудио запис сред останалата конкуренция.
И поради тази причина си сдобих с един v35 внесен от САЩ за 180лв.И красота от звука се завърна отново при мен.Няма таково удолствие да записваш и след това да гледаш и слушаш качествен звук.Освен това V35 снима доста по-добре от v20 ...все пак това е v40,но без оптично преближение.Получавате вече истински широъгълен 16мп сензор и HDR видео при 4к и 60 кадъра.Реално v35 ще го изполвам за слушане на музика и видео заснимане.И в повечето време ще си почива блаженно в кутията.
Ето един клип на скоро заснет от концерт на ФОНДАЦИЯТА,които гостуваха по повод празника на града ни Ямбол.

Още много клипове можете да видите на моя канал снимани от V35,v20 и не само.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
[-] 6 потребители изказват благодарност на schumisv за това мнение:
  • Dowper, fu4ko, ganchev, stenlius, Victormihov, whitehart
Цитирай
#14

Ако човек слуша с блутут в колата или с безжични слушалки на Лг ще усети ли разлика с този Dac audio или задължително трябва да е с жица.
Цитирай
#15

Само жица, с блутута ще чуваш DAC-ът, който е вграден в слушалките.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)