Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

сложен казус с вайбър
#1

Здравейте, доста отдавна не бях писал но сега няма накъде.
Един човек ми беше в приятелите във вайбър,голям досадник и аз си премахнах вайбъра от телефона.
И сега става интересно, качвам пак вайбъра на друг телефон с друга СИМ карта .....и той вижда и разбира че пак имам вайбър
Е това не го схващам и неизкам да разбира че пак го имам. Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Освен да го блокираш,на контакта трите точки горе.
Цитирай
#3

Да го блокирам добре, ама неискам някой хора да виждат че имам вайбър,нали съм сложил друга карта и в нея няма никакви контакти.
Цитирай
#4

(2021-06-25, 16:28:27)красис написа:  И сега става интересно, качвам пак вайбъра на друг телефон с друга СИМ карта .....и той вижда и разбира че пак имам вайбър
Нищо интересно няма - влизаш с един и същ акаунт.
Просто си направи нов.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#5

(2021-06-25, 16:52:21)красис написа:  Да го блокирам добре, ама неискам някой хора да виждат че имам вайбър,нали съм сложил друга карта и в нея няма никакви контакти.

това ти какви контакти имаш в картата няма общо с това какви хора ти имат номерата.

Докато ти знаят номера винаги ще виждат като се логнеш във вайбър, защото са си включили  в известията Contact joined viber
Цитирай
#6

(2021-06-25, 16:28:27)красис написа:  Здравейте, доста отдавна не бях писал но сега няма накъде.
Един човек ми беше в приятелите във вайбър,голям досадник и аз си премахнах вайбъра от телефона.
И сега става интересно, качвам пак вайбъра на друг телефон с друга СИМ карта .....и той вижда и разбира че пак имам вайбър
Е това не го схващам и неизкам да разбира че пак го имам. Bu

Регистрирай си вайбър с това приложение https://play.google.com/store/apps/detai...tingclient и никой няма да знае номера ти във вайбър. Ще си с US номер. За да можеш да се регистрираш с такъв номер във вайбър от приложението влез в настройките му и задай да можеш да получаваш обаждания. След като си разрешил обажданията в приложението, при регистрацията на номера който получаваш от приложението дай при регистрацията на номера във вайбър да ти се обадят по телефона за да получиш код за регистрация във вайбър. Първия път ти се обаждат за автоматично регистриране, при втория път като зададеш да ти се обадят от вайбър вдигаш и си записваш кода който ти дават, пишеш кода във вайбър и си готов. По този начин никой няма да ти знае номера и можеш да пишеш само на когото искаш ти.Също така си деактивираш първоначално твоите номера на СИМ картите във вайбър за да им показва на хората които ти имат номера че нямаш вайбър. Пък и мобилните оператори ще бъдат по затруднени с тоя номер който ти дава приложението да ти снифят и следят съобщенията и разговорите във вайбър.Това е.
Цитирай
#7

(2021-06-25, 22:43:03)mrasniko написа:  Регистрирай си вайбър с това приложение https://play.google.com/store/apps/detai...tingclient ...
Каква е разликата от това, да си направи нов акаунт - директно във Viber - от новата сим-карта?
Акаунта ми във Viber е от британски номер. Ползвам го на друг апарат, с български номер, но всичките ми приятели там . пак ме виждат!

Това приложение ще даде нов номер = нов акаунт.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#8

Приложението ти дава нов номер който операторите не го виждат, най-вероятно от операторите на мобилни услуги ти се споделя номера и затова те виждат.И най вече вайбър масово се подслушва и снифи от операторите на мобилни услуги и е лесно проследим.
Цитирай
#9

(2021-06-25, 23:03:28)mrasniko написа:  Приложението ти дава нов номер който операторите не го виждат, най-вероятно от операторите на мобилни услуги ти се споделя номера и затова те виждат.

Нищо не се споделя от операторите!!!
Нали - като влизам (без значение от кой телефон или друго устройство) - си влизам пак в МОЯТ АКАУНТ!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#10

ОК, благодаря за насоките ще пробвам
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)