Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S20 Ultra не може да увеличи мащаба 100x във видео режим
#1

Когато купих моя S20 Ultra, имаше първоначална актуализация на фърмуера (все още не го бях актуализирал) и успях да увелича от 0,5 до 100 пъти във видео режим, което беше невероятно. След това актуализирах телефона, така че той получи най-новата актуализация на фърмуера, която направи телефона неспособен да увеличи мащаба повече от 10 пъти, което е основният сензор за изрязване на изображението. Наясно съм, че мога да записвам на всяко ниво на мащабиране, като задържа бутона на затвора, но това просто не е същото.

Има ли начин да върна 100-кратното увеличение на видео, тъй като не мога да понижа версията поради актуализациите на защитата?
[-] 2 потребители изказват благодарност на SituFangs за това мнение:
  • oxuboxu, YelniPeto
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-06-25, 17:07:16)SituFangs написа:  Когато купих моя S20 Ultra, имаше първоначална актуализация на фърмуера (все още не го бях актуализирал) и успях да увелича от 0,5 до 100 пъти във видео режим, което беше невероятно. След това актуализирах телефона, така че той получи най-новата актуализация на фърмуера, която направи телефона неспособен да увеличи мащаба повече от 10 пъти, което е основният сензор за изрязване на изображението. Наясно съм, че мога да записвам на всяко ниво на мащабиране, като задържа бутона на затвора, но това просто не е същото.

Има ли начин да върна 100-кратното увеличение на видео, тъй като не мога да понижа версията поради актуализациите на защитата?
сложи го на Full режим и ще стане

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на podlez за това мнение:
  • oxuboxu, алекс99
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)