Анкета: Къде предпочитате да ходите на море - в България или извън България? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
В България
49.30%
35
49.30%
Извън България
36.62%
26
36.62%
Не ходя на море, предпочитам на планина
8.45%
6
8.45%
Не ходя нито на море, нито на планина
5.63%
4
5.63%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Къде предпочитате да ходите на море - в България или извън България?
#1

[Изображение: Greece-Optimized-5e580fa45d9f1.jpg]

Къде предпочитате да ходите на море - в България или извън България?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

И тая тема ще свърши като предишната - дали съм акционер НА Майбах, или прошляк СЪС Майбах.


Цитирай
#3

„Ще ходиме на Варна, на Черно море,
Царевица да берем на Черно море“

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#4

Гласувах за България, но съм си изкарвал много добре и в Гърция. Вероятно повечето ще предпочетат БГ черноморието заради галимациите по границите.
Цитирай
#5

И България и Гърция. Трябва и двете опции да има...

Sent from my Note10+ using Tapatalk
Цитирай
#6

В България.
Цитирай
#7

(2021-06-27, 12:17:37)krasi-minchev написа:  И тая тема ще свърши като предишната - дали съм акционер НА Майбах, или прошляк СЪС Майбах.

то като гледам май трябваше анкетата трябваше да е "В България или в Гърция", а пък тея с майбах-а одят на Бали
Цитирай
#8

Обикновено почиваме в Турция, но последните години ходим и в Гърция. Причината е по-доброто обслужване и по-изгодните цени спрямо тези в България.
Миналата година бяхме в България, а тази година се очертава едно море в България и едно море в Гърция. Трябва да призная, че миналата година в нашите курорти забелязахме подобрение в обслужването, но има още какво да се желае.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#9

(2021-06-27, 16:51:00)ndsbg написа:  то като гледам май трябваше анкетата трябваше да е "В България или в Гърция", а пък тея с майбах-а одят на Бали

И аз мога да заведа някой на бали, само да изсъхне сеното добре!

Иначе предпочитам в България, при византийците не е по-евтино/с изключение на пътя/ Все пак на южняците им е 100 ина км. А горивото си е разход, също така и тестовете са разход. А от тук натам все ще са си разход! А иначе ходя и на планина, ей така за кеф. То нито Витоша, нито Черни Връх, Нито Мусала са далече!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#10

Вчера се върнахме от Лозенец, където не бях ходил от дете. Останах доста приятно изненадан от селцето, за хора с малко дете като нас е добре. Има забавления за деца и плажовете са ОК. Това, което не ми хареса са цените на плажа. Чадър с два шезлонга - 30 лв. Малка бира 5 лв. и т.н. Леко са се изхвърлили. Признавам си, че ако не бяха тези простотии с тестове, ваксини и т.н. нямаше да посетим нашто. Юли обаче ще се престрашим.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай
#11

Малка бира 5 кинта
После що ходели в Гърция с безплатни шезлонги и за тея 15 евро спестени няколко бирички можеш да боднеш или фрапенца...

Sent from my Note10+ using Tapatalk
Цитирай
#12

Гърция е в пъти по от нащо Лайноморие, откъдето и да го погледнеш е за предпочитане. Но и тук може да се изкара прилично...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#13

Слушам прогнозата за времето. "Морето се вълнувало." Ми как няма да се вълнува като ме чака!
Цитирай
#14

Трябва да си супер мазохист, че да се иде на море в България.
Цитирай
#15

В България ми харесват "Дюни". Извън България много места.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#16

(2021-06-27, 20:35:19)eksoldier написа:  Малка бира 5 кинта
После що ходели в Гърция с безплатни шезлонги и за тея 15 евро спестени няколко бирички можеш да боднеш или фрапенца...

Sent from my Note10+ using Tapatalk

Ми в гречко е 5 евро малката бира/Керамоти/ а в магазина на Тасас е 3 евро, на плажа е пак 5. А иначе, например на Албена чадър 1 лв, шезлонг 1 лв

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#17

Тва място по 1 лев е едно на хиляда сигурно... Честно казано не знам колко е бирата в Гърция щото алкохол не пия, но фрапенцето си е по 2 3 евро...

Sent from my Note10+ using Tapatalk
Цитирай
#18

@ndsbg то може и в Турция и не само, затова да не ограничавам.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#19

Аз не съм мислил за море в чужбина.Може би, защото живея на 13-15 минути пеша или на 4-5 минути с тротинетката до плажа.Добре поддържан и чист плаж,с няколко готини бара.Благодарен съм за което!

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#20

Е то така трябва да ти има нещо да ходиш на друго море.

Sent from my Note10+ using Tapatalk
Цитирай
#21

(2021-06-28, 20:47:26)007 написа:  Аз не съм мислил за море в чужбина.Може би, защото живея на 13-15 минути пеша или на 4-5 минути с тротинетката до плажа.Добре поддържан и чист плаж,с няколко готини бара.Благодарен съм за което!

Кажи кой е този плаж, за да го имаме предвид. Smile
Аз си харесвам нашето море и много се натъжавам, че го съсипват. В Гърция не е лошо, ама не се чувствам у дома си.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#22

(2021-06-28, 20:47:26)007 написа:  Аз не съм мислил за море в чужбина.Може би, защото живея на 13-15 минути пеша или на 4-5 минути с тротинетката до плажа.Добре поддържан и чист плаж,с няколко готини бара.Благодарен съм за което!
Живееш там и още ходиш на плаж?
Мои приятели - от Бургас и Варна - са ми казвали, че някои години изобщо не са ходили до плажа.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#23

(2021-06-28, 22:50:08)jhoro написа:  Живееш там и още ходиш на плаж?
Мои приятели - от Бургас и Варна - са ми казвали, че някои години изобщо не са ходили до плажа.

Е това, какво общо има с колегата @007 че твоите приятели не са ходили до плажа? Big Grin
Цитирай
#24

(2021-06-29, 00:07:40)nowhere написа:  Е това, какво общо има с колегата @007 че твоите приятели не са ходили до плажа? Big Grin
Идеята беше, че местните не се прехласват по морето!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#25

(2021-06-28, 22:38:28)Lupita написа:  Кажи кой е този плаж, за да го имаме предвид. Smile
Аз си харесвам нашето море и много се натъжавам, че го съсипват. В Гърция не е лошо, ама не се чувствам у дома си.

В Гърция, винаги и отдалече можеш да разбереш къде има българска група!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)