Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до 1000лв.
#1

Здравейте, скоро мисля да сменям пиксела, но нямам идея какво да взема. От пиксела съм предоволен и ми харесва всичко в него, мислех за пиксел 5, но цената му е висока, а и процесора е среден клас, иначе бих си го взел без да се замисля. Най-важните неща които търся в новия телефон са добрата камера и високата производителност. Изключвам като вариант Huawei P40/P40 Pro заради гугъл и самсунг само заради ексинос процесора.

Google Pixel XL
[-] 1 потребител изказва благодарност на dako за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

За 1000 лв. добра камера - или стар флагман или вдигаш бюджета с още (толкова).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Съгласен съм с мнението на @centur

Скоро бях пред същата дилема. В крайна сметка взех Oneplus 8 Pro за 835лв и съм повече от доволен.

П.С. ....Е, още свиквам с размера и като вървя имам чувството, че ще изпадне от джоба Smile

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#4

(2021-06-29, 13:02:38)Kn0cK3r написа:  Съгласен съм с мнението на @centur

Скоро бях пред същата дилема. В крайна сметка взех Oneplus 8 Pro за 835лв и съм повече от доволен.

П.С.  ....Е, още свиквам с размера и като вървя имам чувството, че ще изпадне от джоба Smile

От къде го намери за тези пари, ако не е тайна, където и да го погледна е над 1500лв.  Big Grin

Google Pixel XL
Цитирай
#5

Взел го е от OLX. Аз моят 8Т - също, само че с гаранция.

 
Цитирай
#6

Pixel 4.
Цитирай
#7

За 1000лв трудно ще намериш нещо читаво, трябва да е флагман за да снима добре, търси пиксел 4xl и 4, то друго няма.
Айфон 11 може би..с Oneplus ще идеш много назад с камерата, отвратно снима- по-зле ще е и от Pixel XL.
Цитирай
#8

@dako , взех го от олх супер случайно и на късмет. Относно камерата - на дневна светлина прави уникални снимки, но на стайно осветление нещата куцат. Предната камера същата работа.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#9

(2021-06-30, 15:37:11)dako написа:  От къде го намери за тези пари, ако не е тайна, където и да го погледна е над 1500лв.  Big Grin

Веднага ти предлагам един за 840 (обявата ми присъства както тук, така и в О Ел Екс-а).
Цитирай
#10

(2021-06-30, 19:08:03)Victormihov написа:  За 1000лв трудно ще намериш нещо читаво, трябва да е флагман за да снима добре, търси пиксел 4xl и 4, то друго няма.
Айфон 11 може би..с Oneplus ще идеш много назад с камерата, отвратно снима- по-зле ще е и от Pixel XL.

С удоволствие бих си взел Pixel отново, само за 4-ката ме притеснява колко време ще го поддържат още защото е от 2019г., макар че като се замисля дори и със спряна поддръжка както е моя в момента всичко върви гладко. Другия въпрос е от къде да си го взема, тъй като тук не се предлага официално, а държа да е нов и с гаранция.

Google Pixel XL
Цитирай
#11

Тия пиксели като Снапрдагон на Самсунг, уж може да го имаш, ама не можешSmile
И да, този пиксел 4 вече е стар.
Не знам какво да ти кажа, може би някой друг модел Нов среден клас на друга марка,но не очаквай камерата да е по-добра от XL.
Цитирай
#12

(2021-07-01, 11:14:30)dako написа:  С удоволствие бих си взел Pixel отново, само за 4-ката ме притеснява колко време ще го поддържат още защото е от 2019г., макар че като се замисля дори и със спряна поддръжка както е моя в момента всичко върви гладко. Другия въпрос е от къде да си го взема, тъй като тук не се предлага официално, а държа да е нов и с гаранция.
Стандартната поддръжка на Пикселите е 3 години, така че не бива да те притеснява това. Има доста онлайн търговци, които ги предлагат както с гаранция така и без. Така че в тази насока има избор. Може да погледнеш и Google Pixel 4a, той бе представен миналата година.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)