Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Amazfit GTR 2 sport
#1

Здравейте от скоро имам Amazfit GTR 2 sport. Като цяло това ми е първия смарт часовник и пред мен стоят доста пречки. За да го управлявам използвам Zeppи Notify for Amazfit (pro). 
Нещото което най ме тормози е че не мога да приемам и отхвърлят повиквания през него (а гледах клип в тубата че може). 
Другото е че не намирам как да включа GPS( примерно да видя къде съм, и евентуално да се върна по същия път. Или да го използвам за компас, за определяне на небесната ориентация). 
Не ми вибрира когато се "разкачи" от телефона.
Постоянно ми излиза съобщение " Имате ново съобщение, разрешите показване на текста или го прочетете във телефона" естествено съобщение нямам, разрешил съм показване на текста от всякъде където съм намерил. (това съобщение е от Notify for Amazfit) 
Бих бил благодарен на всяка помощ.
Цитирай
Аксесоари
#2

https://photos.google.com/photo/AF1QipNe...aQJprW6qPy
отваряш нотифи, отиваш на обаждания, отваряш входящо повикване и слагаш отметката за показвано име, същото е и за пропуснато обаждане. За известие при разкачане отиваш в настройки на гривна, мисля че беше най-накрая. За гпс-а, мисля че трябва да пуснеш тренировка. За обажданията просто натискаш червения бутон и отхвърляш.
Цитирай
#3

Благодаря, просто не знаех че трябва още веднъж да своя часовника с телефона. Тоест при сдвояването да отбележа че това е устройство за разговори. Вече работи и е топ!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)