Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

От вчера ми се появи иконка за VoLTE при А1 на с20. Незнам дали е новина, но преди 2 дни го нямаше, а на сайта им пише, че се предлага само за С10.
Поздрави
К

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-07-01, 12:01:25)Underworld написа:  От вчера ми се появи иконка за VoLTE при А1 на с20. Незнам дали е новина, но преди 2 дни го нямаше, а на сайта им пише, че се предлага само за С10.
Поздрави
К

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Най бавния смотан и мушенически оператор на теленор от 1 година почти имам VoLTE да не говорим че от както излезе S8 пуснаха почти веднага VoLTE

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Все ми е едно за оператора... всичко е служебно.
Надявам се тази тема да е полезна на някой.
Поздрави

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Цитирай
#4

При мен логото се появи на А72
Цитирай
#5

активира се след обаждане с оператор. Може и през чата им, но ще чакате пак обаждане от А1 обслужване. При активирано в менюто за мрежи и от обслужването сте готови. Имате икона и работи. Това е. Успех
[-] 2 потребители изказват благодарност на dmihajlow за това мнение:
  • any9, oxuboxu
Цитирай
#6

Знам че темата е стара , но все пак да питам. 2 карти служебни на А1. Едната е с Volte другата не. Дали да звъня на оператор или от друго място. Всичко в настройките е активирано.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай
#7

(2023-01-26, 11:29:13)mitkoandroid написа:  Знам че темата е стара , но все пак да питам. 2 карти служебни на А1. Едната е с Volte другата не. Дали да звъня на оператор или от друго място. Всичко в настройките е активирано.

1. телефона да го подддържа
2. за оператора да е е разрешен във firmware на телефона - да я има вкл. опция в менюто
3. да има ims (и xcap) APNs
4. оператора да е пуснал услугата за номера (А1 фирмените - трябва изирично да се поиска пускане на всеки един от номерата в групата)
5. да няма extra sim към този номер

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • mitkoandroid
Цитирай
#8

(2023-01-26, 18:34:39)Чо :) написа:  1. телефона да го подддържа
2. за оператора да е е разрешен във firmware на телефона - да я има вкл. опция в менюто
3. да има ims (и xcap) APNs
4. оператора да е пуснал услугата за номера (А1 фирмените - трябва изирично да се поиска пускане на всеки един от номерата в групата)
5. да няма extra sim към този номер
Точно тази екстра сим е бил проблема. Днес говорих с акаунт мениджър и ми обясни. И също че услугата Volte е само за основната карта.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай
#9

(2023-01-26, 20:54:12)mitkoandroid написа:  Точно тази екстра сим е бил проблема. Днес говорих с акаунт мениджър и ми обясни. И също че услугата Volte е само за основната карта.

Уточнение:
При наличие на ExtraSIM към някой номер - не могат да предоставят VoLTE нито на основната, нито на допълнителната/ите (extra sim карта/и). Двете неща били непостижими да се предлагат едновременно към момента. Поне така ни обясниха от технически отдел преди време, за един от номерата на групата ни. 

Ако имате възможност, моля, бихте ли могли да попитате допълнително Вашия акатунт мениджър, защото нашия отказва: 
Дали има промяна ... и на основната вече може да има VoLTE?

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#10

Аз мога да отговоря от първо лице... До скоро в автомобила ми ползвах навигационна система, в която се поставя SIM карта. Съответно ползвах ExtraSIM от А1, и разбира се не можех да имам VoLTE на Note 20Ultra . В последствие смених навигационната с-ма, и картата вече не ми беше необходима, съответно я спрях. VoLTE си тръгна мигновено без да съм пипал нищо в настройките.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

[-] 1 потребител изказва благодарност на batproho за това мнение:
  • Чо :)
Цитирай
#11

Така ми отговориха и на мен от А1. Когато спра Екстра Сим който ползвам, автоматично ще се активира Volte на картата ми.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на mitkoandroid за това мнение:
  • Чо :)
Цитирай
#12

В тоя ред на мисли.
Сложих карта на а1 , седяла в поко х3 про, в с20.
След няма и 10 минути в мрежата им се активира volte. След седмица я върнах в покото и естествено имаше volte.
А преди това твърдяха, че апарата не се поддържа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)