Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A22 5G - Лични впечатления и коментари
#26

Някое приложение от Google Play, ще ти свърши работа, например NextRadio или друго подобно приложение.

(2022-11-24, 12:07:34)valkov2 написа:  Има радиомодул, но в много страни е изключен. Мисля че за европейския пазар е деактивирано радиото.
Радиомодулът няма как да е изключен, защото тогава телефона няма да има връзка с мрежата на оператора, но виж FM чипа явно може. Но пък тогава възниква въпроса защо, все пак това е радио, а не запис на разговори, който се води незаконен и затова тази опция в повечето страни е деактивирана за устройствата.

 
Цитирай
Аксесоари
#27

Nextradio или го няма в google или е недостъпно за бг. Това долу горе излиза като съобщение. Иначе го намерих свалих последната версия но неработи изписва, че неподдържа незнам си кво.

poco X4 pro 5G
Цитирай
#28

Тествай тогава Tequila Radio, в момента даже може да се свали безплатно.

 
Цитирай
#29

(2022-11-24, 15:36:31)NoMaD написа:  Тествай тогава Tequila Radio, в момента даже може да се свали безплатно.

На мене ми трябва да не е обвързано с нета. Благгодаря за помощта. Връщам го ще видя нокиите, но там ще е тегаво  без софтуерните бутони като на Самсунг

poco X4 pro 5G
Цитирай
#30

(2022-11-24, 13:00:24)NoMaD написа:  Някое приложение от Google Play, ще ти свърши работа, например NextRadio или друго подобно приложение.

Радиомодулът няма как да е изключен, защото тогава телефона няма да има връзка с мрежата на оператора, но виж  FM чипа явно може. Но пък тогава възниква въпроса защо, все пак това е радио, а не запис на разговори, който се води незаконен и затова тази опция в повечето страни е деактивирана за устройствата.

В много устройства, не само при Самсунг е така за Европейския пазар. Предполагам че е свързано с насърчаване на потребителите да ползват Spotify и др. подобни услуги. В Щатите например бяха почнали по същия начин, но Тръмп издаде закон, с който ги задължи да е активно ФМ радиото. Обосновката беше, че при катаклизми, войни и т.н. е много вероятно мобилния интернет да спре, но радиото няма и чрез него могат да се излъчват съобщения до населението.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#31

Сменете си региона на Тайланд или Виетнам и ще имате и радио и запис.Става за 2 минути и не е необходим root.
Цитирай
#32

Здравейте 
Имам проблем със зареждането 
Не е от зарядното, защото зарежда същия модел телефон 
Опитах чрез въздух да почистя порта ако има прашинки, нл нищо 
Показва ми тази икона до процентите на зареждане 
[Изображение: Screenshot-20230525-213948-Chrome.jpg]
Цитирай
#33

(2022-12-13, 00:03:42)polipen написа:  Сменете си региона на Тайланд или Виетнам и ще имате и радио и запис.Става за 2 минути и не е необходим root.

При мен на Galaxy A54 - Информация за профила - Страна или регион. Стои заключено понеже стои в сив цвят и не може да се променя на различно от БЪЛГАРИЯ.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#34

(2023-05-25, 20:43:24)georgimv написа:  ...Показва ми тази икона до процентите на зареждане 
[Изображение: Screenshot-20230525-213948-Chrome.jpg]
Означава, че батерията в момента не може да бъде заредена.

 
Цитирай
#35

Да не е загрял телефона? Тези дни имах подобен случай, докато шофирах. Зареждах го и беше отгоре на таблото, излезе и слънце и беше дотам зареждането. Изключих го и го преместих на сянка и малко след това беше наред.
Цитирай
#36

Не, не е прегрял... Просто дефект
Днес го занесох за рекламация, защото още е в гаранция
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)