Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рестартиране по време на разговор
#1

Здравейте, 

телефона е Xiaomi Redmi Note 9 Pro. В последните няколко месеца по време на разговор се рестартира сам.

Някой имал ли е подобен проблем и как го е решил?
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей! Освен модела - който е сравнително нов - добре е да кажеш (погледнеш) общото състояние на телефона.
Батерията - колко време държи, бързо или бавно зарежда, прегрява ли?
Натовареността. Пълен ли е ROM-а? Претоварва ли се RAM-та - от много едновременно работещи приложения, независимо „на преден план” или във „фонов режим”.

Това не е нормално поведение, и ако няма подобни предпоставки - потърси сервиз. Предполагам, че още е в гаранция.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#3

Здравей , и моят се рестартира по време на разговор.Това се случи след последният ъпдейт след около 30 минути.От тогава не се е рестарирал.
Цитирай
#4

(2021-07-05, 05:46:46)chicoicho написа:  Здравей , и моят се рестартира по време на разговор.Това се случи след последният ъпдейт след около 30 минути.От тогава не се е рестарирал.
Това може да е било „изискване” на ъпдейта.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • chicoicho
Цитирай
#5

При мен го имаше преди последния ъпдейт и след него (няколко пъти). Вчера получих нов ъпдейт на системно приложение (каквото и да означава това). спред мен си е чист софтуерен проблем. В следващите дни ще си покаже.
Цитирай
#6

Здравейте! Същия проблем и същия апарат. Вече три пъти се рестартира от нищото... Вашите продължават ли?
Цитирай
#7

Моят апарат се рестартира преди няколко дена сам,а това ми се случва за първи път.Помислих че съм натиснал палър бутона но е малко вероятно защото не стърчи а е на равно а и със кейса като е е навътре.Това е от последния ъпдейт,има някакви бъгове в него,дано го оправят

Nokia 3310,6233,n78,,n500,1100,2600,sony j70,nokia lumia 610,htc desire 500,htc one m8,cat s41 XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай
#8

От последният ъпдейт не е имал проблеми .
Цитирай
#9

Може да е проблем в батерията. Пада нужния за нормална работа волтаж при разговор и системата крашва.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#10

Моят не го прави постоянно, но през седмица се рестартира. Ако въведа фабрични настройки, ще се изтрият ли снимките?
Цитирай
#11

Да, след като ще се прави reset, цялата лична информация и настройки на потребителя ще бъдат изтрити, препоръчвам снимките да бъдат запазени, например на PC.

 
Цитирай
#12

Цялото ми семейство сме с 9Pro и имаме един и същ проблем. Идеи как да го оправим този рестарт по време на разговор?
Цитирай
#13

Много ли са ви стари сим картите?
Цитирай
#14

gmurmel , Аз съм с 9s .Преди много време имах този проблем, но не докато говоря , а случайно забелязвах ,че се е рестартитал(зареждаше MIUI). Така и не разбрах след кой ъпдейт се оправи, но вече го нямам този проблем.
Цитирай
#15

Не са ни стари симовете. Всички сме с 5G Vivacom. Три апарата и трите по време на разговор. Тези дни мина новия 12.5, но днес пак го направи.
Цитирай
#16

Знам че темата е стара,но напоследък и след последния ъпдейт ,направо се рестарира когато гледам клип.Мисля че му пада напрежението или е софтуерен проблем.По скоро е софтуерен проблем преди го правеше много рядко,а сега след ъпдейта всеки ден рестарт и рестарт.Гледах един индиец презапоява на батерията съпротивление,имало слаба спойка.Чудя се.
Цитирай
#17

Първо ресет.

Самите думи "след ъпдейт" говорят за софтуер.

Ако беше казал "след изпускане" - тогава гледаме спойката
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • chicoicho
Цитирай
#18

Здравей не съм видял отговора,не става и след ресет.Явно е софтуер защото преди изобщо не го правеше, и друго забелязах изчезна ли лед нотификацията след ъпдейта.
Цитирай
#19

Другото, което се сещам е дефектна сим карта.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)