Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон
#1

Здравейте, 
В момента съм с мейт 9,все си мисля да си сменя телефона с по нов. Батерията вече я зареждам всяка вечер. Но имам доста функции с които съм свикнал. Записа на екрана с почукване, картата памет, оптичната стабилизация на камерата, инфрареда. Започвам да търся сродни модели телефони, и накрая пак се спирам на мейта, може би най балансирания телефон за мен. Има ли подобен телефон като мейт 9. Какво бихте ме посъветвали. Очаквах новите хонор, но не поддържат sd карта. Може би xiaomi mi 11 lite 5g но е без ois, samsung няма инфраред, хуавей вече не поддържат услугите на гугъл.

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай
Аксесоари
#2

Бих ти препоръчал Huawei Mate 20 Pro-P30 PRO,макар да са над 2 години,аз от моя P30 съм много доволен,за над 2 години не ми е създал никакви проблеми.
Цитирай
#3

(2021-07-03, 14:49:22)alehandro написа:  Очаквах новите хонор, но не поддържат sd карта.

Без да ви се меся в избора (аз марки не гледам - гледам характеристики) за картата памет само.
Наскоро се учудих - нов модел, а не поддържа? После си мисля - „Ми те вътре 256/512 GB - аз ... каква карта да сложа? 1 ТВ ли?“

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • scorceni
Цитирай
#4

P30 pro new edition
Цитирай
#5

(2021-07-03, 18:24:34)jhoro написа:  Без да ви се меся в избора (аз марки не гледам - гледам характеристики) за картата памет само.
Наскоро се учудих - нов модел, а не поддържа? После си мисля - „Ми те вътре 256/512 GB - аз ... каква карта да сложа? 1 ТВ ли?“

Ако не ползваш резервно копие за снимки и тем подобни с карта памет е по удобно при фабрични настройки
Цитирай
#6

Хуавейте са много добри, но поддържат NM стандарт карта памет.

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай
#7

Има едни устройства адаптери тип флашки и нямаш проблем да си прехвърляш файловете на компютър/лаптоп.
Цитирай
#8

Разглеждах Xiaomi mi 11 lite 5g и Xiaomi redmi note 10 pro имат почти всички функций спрямо Huawei mate 9, и процесорите им ги дават по добри от на Хуавей-я. Може би единствено Хуавей ги превъзхожда че има OIS на камерата.

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)