Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mony Mist – най-малкото в света мобилно устройство с поддръжката на 4G
#1


 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж какъв майтап...

Най-нисък клас малко и компактно телефонче идва с адаптер, протектор и силиконово гръбче. Това за 99$.

Най-висок клас Samsung и iPhone идва с... абе нали има и телефон в кутията...

Телефончето обаче наистина ми е сипматично - едва навирам едрата Ultra в късите гащи и определено усещам присъствието и, а бяха времена, в които телефона се завираше и в тесния заден джоб на дънките (само да не седнеш отгоре му, ама на старите нокии им беше все тая - и да сядаш, и да ги удриш...и то без да са Victus Big Grin ).

Допадна ми - става за служебно и основна комуникация и инструменти (калкуатор, календар, бързи бележки...) без да пречи и навирайки се във всеки джоб.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • _nib_
Цитирай
#3

Ако се прежаля да взема медиатек...ще е само заради това телефонче.
Цитирай
#4

Като за втора слушалка и ако е само за гласова услуга - идеално решение според мен.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • _nib_
Цитирай
#5

Никъде не намирам да иам опция да се направи заявка за покупка по сайтовете ?
Цитирай
#6

Засега се предлага само на crowdfunding сайтове. Потърси го на Kickstarter.

 
Цитирай
#7

Mony Mist - Unboxing.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#8

Като искам нещо малко , си купувам Нокия за 50лв. Този "смартфон" така или иначе за друго не става с този малък екран, особено пък за игри.
Цитирай
#9

Става си идеално за гласова услуга. А пък за игри си има други устройства - таблет, лаптоп, PC.

 
Цитирай
#10

Към днешен ден чрез краудфъндинга за Mony Mint са събрани финансови средства, които са с 1570% повече от поисканата от създателите на това устройство сума.
[Изображение: abb5c56a7573.jpg]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
#11

Cъc cигypнocт, пoпyляpнocттa нa тoвa интepecнo мoбилнo ycтpoйcтвo ce дължи нa нeгoвaтa дocтъпнa цeнa. Πpeдвapитeлнитe пopъчĸи нa тoзи тeлeфoн cтpyвaт eдвa $99. Πpoдaжбитe и дocтaвĸитe ca oбявeни зa мeceц нoeмвpи тaзи гoдинa.
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
#12

Аз заръчах един, че ми писна от тия лопати - нито в джоб да ги сложиш нито някъде другаде.?

Подозирам, ще бъде изхвърлен много бързо с този медиатек. Абе и за по-голями глупости съм давал пари.
Цитирай
#13

Какво стана с Mony Mist, получи ли го? Преди да го изхвърлиш, няма ли да споделиш 1-2 впечатления от работата му като цяло?

 
Цитирай
#14

Току що проверих, пише, че ноември ще го пратят. Кой ноември... Дано дойде до нова година.
Цитирай
#15

(2021-10-25, 13:54:35)T39 написа:  Току що проверих, пише, че ноември ще го пратят. Кой ноември... Дано дойде до нова година.

Сагата с поръчката приключи. 

След като преди няколко дни се сетих, че съм поръчал и платил за нещо което трябваше да е пристигнало още миналата година. Започнах да задавам въпроси "защо още нямам телефон" отговора беше "на си ти парите". 

Bu

Ако има някой успял да го купи реално може да пусне някоя снимка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)