Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

b-box на Булсат
#1

Скоро научих, че Булсат пуснали от 1 Юли нов приемник b-box
Устройството е Google сертифициран TV Box 
Имало е и няколко месечен тестов период, но с устройства, които не са били Google сертифицирани
Вчера го поръчах днес го получих. Макар че е с повече възможности от Фюжъна, го нямаше уау ефекта.
Устройството е 16/2 GB памет и Андроид 6, т.е с малко ретро хардуер
Замених основен приемник Фюжън за b-box, като заявката става само по телефон, защото в онлайн формата няма как да укажеш, че искаш замяна, а не нов договор. Не може да се поръча и от офис на Булсат, не знам поради каква причина. Приемникът пристигна на следващият ден до офис на Булсат, който трябва да изберете още при заявката. Куриерът отишъл до офиса и ми звъ и че трябвало да го предаде лично на мен, трябва да разпиша договор за 18 месеца. Булсат си удържат такса от 39лв за замяна на оборудване. Срещу тази такса не получавате собственост върху устройството дори и след като ви изтече договора. Лично за мен таксата от 39лв за замяна на основен приемник, който е предоставен безплатно, си е гавра с абонатите.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми не, не е нов би бокса! За да не пускам линкове/против правилата/, препоръчвам ти да им посетиш  форума/на БСК/ и виж какво си направил. Накратко, ще има друг нов бокс, но още не се знае много по въпроса. Вече тестерите на този/който си взел/ са видели +и - , както са и споделили доста неща. Трябва ти просто свободно време да прочетеш туй-онуй.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

Аз доколкото разбрах тестовият период е минал и от 1 Юли се предлага вече новият бокс
Разликата е че е гугъл сертифицира. Гледах форума на БСК, но нищо съществено не видях там

P.S. Прати ми линк на лични, ако имаш нещо интересно по темата
Цитирай
#4

Няма по голямо недоразумение в света на боксовете от b-box

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай
#5

Спрямо фюжъна е по-добре
Цитирай
#6

Дори и спрямо Фюжъна не е добре, да не говорим пък за сравнение с Еон. Например няма как да видиш кое е следващото предаване без да напуснеш (спреш да гледаш) канала.

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай
#7

За да видиш следващото предаване натискаш EPG на дистанционното и с "кръстачката" придвижваш надясно/наляво
Така ще видиш кои са следващите/миналите предавания, без да се налага да "напускаш" канала
Като качество на изображението b-box е по-добре спрямо фюжъна, а и не забива като него
За ЕОН нямам представа как е. Навремето бях на Виваком. Бях доволен от качеството на телевизията им,
но не и от интернета им. Не бих си причинил скоро да съм пак техен клиент,
заради отношението им и простотиите, които ми натвориха
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)