Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ при избор на Дамски Смарт часовник
#1

Здравейте. Искам да закупя за подарък дамски смарт часовник, като се колебая между Garmin Vivoactive 4s, huawei gt2 elegant и на Самсунг watch active 2. Принципно, понеже аз съм с Гармин клоня леко към него. Часовника ще се синхронизира с Iphone, така че не дали ще има проблем със синхронизирането помежду им. 
Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

За Active 2, лесно се връзва с iphone, но не му работели ЕКГ и измерване на кръвното. Ако тези функции са важни не бих го избрала него. 
Батерията не му е най-силната страна, направо си е слаба страна. Вързан към iphone пада по-бързо в сравнение с часовник свързан към Самсунг. Зарежда се всяка вечер. 
Всичко това са наблюдения на Watch Active 2, 40mm, не LTE. 44mm е с доста по-стабилна батерия.
Иначе е красив часовник, 40mm на доста тънка китка стои супер, даже си мисля, че можех и 44mm да си взема, но нямаше къде да го видя и пробвам.
Цитирай
#3

Мерси, сега ако се намери и някой притежател и на другите два модела и като цяло кой да избера Smile
Цитирай
#4

Аз съм за вивоактив-а - 4s.
4 дни батерия, но пък се зарежда бързо, за под час.
И особено сега лятото е идеален за открито.
Отделно гармин пей работи безотказно.
На входящи съобщения може да се отговаря с предварително зададени шаблони.
Недостатък са циферблатите, не че няма достатъчно, но заради ниската резолюция не са като при амолед екраните.

Дамската версия на самсунг-а според мен ще изкарва ден, предвид че нормалната с триста зора изкарва 2 пълни дни, без ползване на GPS (тренировъчни режими).


Гт2 елегант ще е най-добре откъм батерия, но е и най-прост - няма разплащания, няма отговор на съобщения, няма разговори.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • bbisser
Цитирай
#5

Мерси за изчерпателния отговор
Цитирай
#6

Само да вметна, че Actice 2 44mm стои добре на дамска ръка. Моята китка е малка и определено часовника не е голям. Отделен е въпроса, че свързан към IPhone ще е орязан. Може би наистина най-подходящ, ако не искате Apple Watch ще е Garmin-a.

Изпратено от моят SM-G988U1 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • NoshtenYastreb
Цитирай
#7

Лично пред мен беше огромна дилемата с Apple Watch-a, но с оглед на “перфектната” им батерия най - вече, избрах Garmin Fenix 6X Sapphire. В случая май пак клоня към Гармина, въпреки, че GT2 има визия която ми харесва повече.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)