Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет при избор на телефон
#1

Здравейте! Искам да си смения старият телефон (samsung galaxy j5 2015) с нов. Като изисквания, марката е без значение, само искам да е с 5G, да има голяма памет в телефона и на sd картата и най - вече, да с голяма издържлива батерия и разбира се, да прави красиви нощни снимки. Като бюжет, цена, да не е повече от 1000лв. Има ли такъв модел телефон и ще мога ли да си намеря? Гледах и новите марки на samsung galaxy, от серията на S и А, дали са хубави и добри? Много моля и за тествано мнение за дадения телефон.
Цитирай
Аксесоари
#2

MOTO G100 - хвърли му едно око.

 
Цитирай
#3

(2021-07-13, 13:07:07)NoMaD написа:  MOTO G100 - хвърли му едно око.

Ок. Благодаря! Ще го погледна  Smile
Цитирай
#4

Samsung Galaxy A52 5G, прилична цена и не лоши възможности.
Мой приятел си го закупи и го тествахме около 2 месеца вече, няма проблеми, върви гладко и е добро устройство на разумна цена.
Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

OnePlus 8T, Xiaomi Mi 10T Lite, Xiaomi Mi 10T Pro, Xiaomi Mi 11 Lite, SONY Xperia III.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

(2021-07-13, 12:57:56)nasko079 написа:  Здравейте! Искам да си смения старият телефон (samsung galaxy j5 2015) с нов.
............................
и разбира се, да прави красиви нощни снимки. Като бюжет, цена, да не е повече от 1000лв.

След samsung galaxy j5 2015, почти всеки телефон от новите ще ти се стори по-добър
А колкото до красивите нощни снимки, не знам какви са ти критериите, но аз не съм видял такива на движещи се обекти.
Ако снимаш статични обекти от статив на дълги експозиции,
можеш да направиш чудесни снимки на сгради и нощни пейзажи и с телефон за 500лв
Цитирай
#7

Много благодаря на всички, май колня към samsung galaxy A52 5G. Като гледам, ги имам всички неща които искам, дано да остана наистина доволен.  Smile
Цитирай
#8

(2021-07-18, 14:36:26)nasko079 написа:  Много благодаря на всички, май колня към samsung galaxy A52 5G. Като гледам, ги имам всички неща които искам, дано да остана наистина доволен.  Smile

Снима ли добре вечер?
Цитирай
#9

(2021-07-19, 09:44:59)TheWalking написа:  Снима ли добре вечер?

Незнам, надявам се да снима  Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)