Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нощен режим - не става за нищо
#1

Здравейте, колеги!
От няколко месеца наблюдавам, че нощният режим на телефона ми е със изключително лошо качество - не е като преди. 
При Вас как е и има ли как отново да снимам така, както преди?

Alcatel ot991, lenovo A606, Lg G3, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S8 plus, Huawei P30 PRO, Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен няма проблеми. Снима си перфектно. След ъпдейтите просто промениха малко интерфейса и според осветеността дава различни секунди за заснемане и трябва малко по дълго да не мърдаш с ръцете, ако е по тъмно.

Sent from my Note10+ using Tapatalk
Цитирай
#3

Върни фабрични настройки или изтрий кеша на камерата или го рестартирай. Но има превдид, че хубава снимка с нощен режим ще излезе добре със ставив. Иначе ръцете не могат да се задържат толкова време без да мърдат и е нормално, да не става и хубава снимка, а и зависи, колко тъмно е.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Напротив, нощния режим е направен предимно за ръце. Правят се много снимки и от тях телефона изкарва една. За това и като пуснеш режима ти казва дръжте камерата неподвижна, а не поставете на статив. За статив пускаш про режима и си гласиш секундите на затвора, исото и.н.

Sent from my Note10+ using Tapatalk
Цитирай
#5

Имал съм Note 9 и знам как снима нощния режим, има какво да се желае, а по ревютата ги снимат със статив, няма нужда да пише, за да знаеш, че с него ще правиш по-добри снимки.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

С изчистването на кеша се подобри значително положението.
Благодаря Ви.
Това е моя телефон ?

Alcatel ot991, lenovo A606, Lg G3, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S8 plus, Huawei P30 PRO, Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай
#7

(2021-07-15, 19:15:38)hazART написа:  Имал съм Note 9 и знам как снима нощния режим, има какво да се желае, а по ревютата ги снимат със статив, няма нужда да пише, за да знаеш, че с него ще правиш по-добри снимки.
Note 10 и Note 20 снимат много по-добре в нощен режим. Приятел има Note 9 и знам какво може.

Sent from my Note10+ using Tapatalk
Цитирай
#8

Всеки нощен режим на телефон ако ще да е със супер дупер камера се нуждае от време за експозиция. Ауторежима е пълен леш. Нагласяш исото на 100. Гласиш време за експозиция и ..на статива. Нощен режим 1/1000 с телефон няма как да стане. Ако не искаш дълга експозиция вдигаш исото но ще има шум.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 1 потребител изказва благодарност на gazibarev за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)